Goat Simulator - relaxačná a zábavná hra s kozami. Zábavná hra
| | | | | | |

Goat Simulator – relaxačná a zábavná hra s kozami

Máte radi kozy a bizarný humor? 😁 V tom prípade si pri hraní Goat Simulatora užijete veľa zábavy.

O čom je zábavná hra Goat Simulator?

Goat Simulator je nezvyčajná hra, ktorá si po svojom vydaní v roku 2014 získala veľkú pozornosť. Hra sa vyvinula ako vtip, ktorý mal byť pôvodne krátkym experimentom. Nakoniec sa však stala veľmi populárnou a predali sa z nej milióny kópií po celom svete. V tejto hre hráč ovláda kozu, ktorá putuje svetom, zbiera body a robí neuveriteľné veci.

Hra sa odohráva v otvorenom svete plnom interaktívnych prvkov. Hráč má za úlohu vykonávať rôzne činnosti, ako napríklad prevracať veci, narážať do ľudí alebo dokonca skákať na trampolíne a lietať vo vzduchu. Okrem toho má k dispozícii aj niekoľko špeciálnych schopností, ako napríklad „gulášový skok“, „super kozia sila“ alebo „kozí bullet-time“.
Jednou z najzábavnejších častí hry je spôsob ovládania kozy. Hráč používa rôzne klávesy na klávesnici alebo ovládači aby mohol kozou pohybovať a vykonávať rôzne triky. Pohyb kozy je absolútne absurdný a smiešny, čo hre dodáva ďalší rozmer zábavy.

Grafika hry je veľmi dobrá a priťahuje pozornosť hráčov. Svet je plný farieb a detailov, čo vytvára veľmi živú a realistickú atmosféru. Veľmi dobre je spracovaný aj soundtrack hry, ktorý dodáva celkovej zábavnosti hry ďalší rozmer.

Goat Simulator a módy v hre

Okrem základnej hry obsahuje Goat Simulator aj množstvo rôznych rozšírení a režimov, ktoré poskytujú ďalšie výzvy a zábavu. Môžete napríklad hrať ako „Zombie Goat“, „Devil Goat“, „Robot Goat“ a mnoho ďalších. Každý z týchto režimov pridáva nové prvky a úlohy, ktoré musí hráč splniť.Goat Simulator – Gameplay CZ

Goat Simulator HW požiadavky

Nižšie sú uvedené minimálne požiadavky na HW pre Goat Simulator. Goat Simulator nie je obzvlášť náročná hra, takže ju môžete hrať aj na starších počítačoch.

Minimálne HW nároky pre hru Goat Simulator
Operačný systém Windows Vista/7/8
Procesor Intel Core 2 Duo, 2.0 GHz nebo AMD Athlon X2 64, 2.0 GHz
Operačná pamäť 2 GB RAM
Grafická karta 1 GB ATI Radeon HD 5770, 1 GB NVIDIA GeForce GTX 460 alebo lepší
Pevný disk 2 GB voľného miesta
Zvuková karta Kompatibilné so zvukovou kartou DirectX 9.0c
DirectX Verzia 9.0c alebo vyššia

Kde kúpiť hru Goat Simulator?

Je Goat Simulator zadarmo? Bohužiaľ, free Goat Simulator by uvítali aj mnohí z vás, ale keďže ide o oddychovú hru, pri ktorej si užijete veľa zábavy, je aj pomerne lacná. Na Key4You.cz ju môžete s naším zľavovým kupónom „GAMESQUADSK“ získat so zľavu. Zľavu si môžete uplatniť aj na iné hry v tomto e-shope.Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *