Najlepsie hry vo webovom browseri - prehliadači zadarmo
| | |

Najlepšie hry v prehliadači, ktoré si môžete zahrať vo webovom browseri

Prinášame vám zoznam najlepších hier v prehliadači. Ide o dlhodobo populárne hry ktoré Vás zabavia na ceste domov z práce, doma alebo napríklad aj v školskej družine. Zahrať si ich môžete na mobile, tablete alebo napríklad počítači.

Čo sú to prehliadačové (browserové) hry?

Prehliadačové hry sú väčšinou online hry ktoré si môžete zahrať vo webovom prehliadači (napríklad Microsoft Edge, Safari, Mozilla Firefox alebo Google Chrome), niektoré prehliadačové hry Vám umožnia spojiť sa s ostatnými hráčmi a budovať veľké a mocné spoločenstvo – guildy, cechy či kmene. Príkladom hry ktorá začínala ako prehliadačova verzia je MMORPG hra Drakensang Online.

Tip na článok: Hraj online hry zadarmo

Najlepšie hry v prehliadači (browseri):

  • Divoké kmene
  • Shakes and Fidget
  • Slither.io
  • Goodgame Empire

Forge of Empires – budovateľská online stratégia

Budovateľská strategická online hra zadarmo, ktorú si môžete zahrať aj VY!

FoE alebo aj Forge of Empires je strategická hra zameraná na budovanie impéria. Cieľom hráča je prejsť všetky obdobia vývoja ľudskej civilizácie od doby kamennej, železnej, stredovek cez súčasnú dobu až do vzdialenej budúcnosti. Forge of Empires ponúka získavanie surovín, objavovanie kontinentov, skúmanie technológií cez budovanie mesta. V hre hráte spolu s ďalšími hráčmi a môžete sa spájať do cechov a budovať tak silné spojenectvá. Hra je založená na komunikácií a kooperácií hráčov medzi sebou. FoE hraje už niekoľko miliónov hráčov a ak ste fanúšik budovateľských stratégií jednoznačne sa oplatí vyskúšať túto online hru zdarma.

Hra v prehliadači (browseri) – Divoké Kmene

Divoké kmene sú dobyvateľská hra v prehliadači kde si staviate opevnenie, budujete armádu a dobývate dediny (osady) ostatných hráčov. V rámci kmeňa si môžete s ostatnými hráčmi pomôcť s dobývaním a rabovaním osád ostatných hráčov. Spoluhráčov viete podporiť svojimi jednotkami či surovinami pri útoku nepriateľských jednotiek alebo ich obnovu po rabovaní.
Browser hru Divoké kmene si môžete zahrať na webovej adrese divokekmeny.sk, kde na hranie budete mať dostupné 3-4 svety. V prípade neúspechu (obsadenia) Vašej osady Vám potom bude ponúknutý presun Vašej osady na svet casual ktorý je jednoduchší najmä kvôli neaktivite hráčov ktorí o svoje osady v klasických svetoch prišli.

Hra v prehliadači – Shakes and Fidget

Shakes and Fidget je populárna prehliadačová hra ktorú si môžete ľahko zahrať vo vašom browseri. V tejto hre máte na výber tri classy, alebo triedy a rôzne dizajny a detaily postáv. Postavy si môžete vylepšiť levelovaním a nakupovaním itemov. Úlohou je dobývať tzv. podzemie či plniť questy pomocou,v krčme. V hre sa veľa načakáte aj napriek tomu sa pri hraní tejto browser hry zabavíte. Hru si môžete zjednodušiť, či zrýchliť s „poriadnou náložou” hubiek, čo je herná prémiová mena.

Najlepsia hra v browseri shake and fidget, hra vo webovom prehliadači
Hra v prehliadači Shakes and Fidget | flickr.com | autor: Crosa

Browser hra – Slither.io

Slither.io je prehliadačová hra, kde je jeden jasný, avšak dlhodobo nereálny cieľ a to je mať najväčšieho hada. Spawnete sa s malým hadom a Váš had (slither) „pojedá“ guličky, ktoré sú okolo Vášho slithera. V prípade, že do Vás cudzí had narazí, zabije ho to a vzniknú guličky. Tieto guličky môžete skonzumovať a podstatane vyrásť. Rovnako to funguje aj naopak – Váš had môže naraziť a Vy potom začínate hru Slither.io odznova.
Browser hra Goodgame Empire – budovanie impéria

Prehliadačová hra Goodgame Empire funguje na podobnom princípe ako hra v prehliadači divoké kmene. Akurát s tým rozdielom že grafika hry Goodgame Empire je trochu „animovanejšia“ a vo svete trochu populárnejšia. Hra tiež ako divoké kmene ponúka spoločenstvo a priestor pre budovanie vlastnej ríše. Na rozdiel od divokých kmeňov si však môžete územie Vami postavenej základne, či osady rozširovať.

GoodGame empire Sk Krvavé vrany

Čavte. Toto je moje nové video z hry GGE z udalosti Krvavavé vrany. Dúfam že sa Vám video pačilo až áno zanechajte LIKE alebo odber.

 

Zatiaľ čo v divokých kmeňoch pracujete s jasne daným priestorom pre osadu a jasne danými budovami ktoré obsahuje. Vylepšovanie Vašej osady v hre Goodgame Empire umožňuje tiež rýchlejšiu produkciu surovín ktoré sú pre túto hru nevyhnutné. Pokiaľ si chcete čakanie medzi stavaním urýchliť, môžete využiť prémiové ponuky hernej meny a premium účet. Klávesom F11 si dáte hru v prehliadači Goodgame Empire cez celú obrazovku.

✔️ Sleduj Youtube kanál GamesquadSK🔔Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *