Assassin's Creed Unity recenzia - gameplay, tipy a triky multiplayer
| | | | | | | |

Assassin’s Creed Unity recenzia – gameplay, tipy a triky multiplayer

Assassin’s Creed Unity je akčná dobrodružná hra od spoločnosti Ubisoft, ktorá vyšla v roku 2014 pre konzoly a PC. Hra sa odohráva v nádherne spracovanom prostredí Paríža počas francúzskej revolúcie a ponúka hráčom nový pohľad na dobrodružstvo v sérii Assassin’s Creed.

Assassin’s Creed Unity (AC Unity) recenzia

Grafika a prostredie

Assassin’s Creed Unity sa môže pochváliť nádhernou grafikou a detailným spracovaním historického prostredia Paríža. Mesto je reprodukované tak verne, že hráči môžu preskúmať slávne pamiatky, ako sú Notre-Dame, Louvre a Bastilla. Prostredie vytvára autentickú atmosféru 18. storočia, ktorá je pre sériu Assassin’s Creed typická.Príbeh a postavy

Hlavnou postavou je Arno Dorian, ktorý sa stane členom tajného bratstva vrahov po tom, čo sa stane svedkom vraždy svojho otca. Príbeh je síce zaujímavý, ale nie je taký pútavý ako niektoré predchádzajúce diely série. Postavy sú rozmanité, ale niektoré z nich mohli byť lepšie rozvinuté.

Hrateľnosť

Hrateľnosť Assassin’s Creed Unity bola výrazne vylepšená vďaka novému systému parkúrov a bojovým mechanizmom. Parkour je plynulejší a zábavnejší ako v predchádzajúcich dieloch a umožňuje hráčom šplhať a skákať na budovy s väčšou ladnosťou. Bojový systém bol tiež prepracovaný a teraz vyžaduje viac zručností a taktiky.

Misie a vedľajšie aktivity

Hra ponúka širokú škálu misií a vedľajších aktivít, ktoré hráčov zabavia. Môžete vykonávať atentáty zozadu, vyšetrovať záhadné vraždy alebo dokonca riešiť historické hádanky. Každá z týchto činností dotvára zážitok z hrateľnosti.

Technické problémy

Hra Assassin’s Creed Unity mala pri vydaní množstvo technických problémov vrátane chýbajúcich textúr a chybných animácií. Ubisoft však neskôr vydal opravu, ktorá mnohé z týchto problémov odstránila.

Assassin’s Creed Unity je ambiciózna hra, ktorá sa snaží hráčom predstaviť revolučné historické prostredie a vylepšenú hrateľnosť. Je to pútavá hra pre fanúšikov série, ktorí chcú preskúmať Francúzsku revolúciu a vychutnať si pohľad na Paríž 18. storočia.

Naše hodnotenie – 8/10
Assassin’s Creed Unity tipy a triky

  • Vylepšite svoje schopnosti: postarajte sa o to, aby bol Arno čo najsilnejší a najskúsenejší bojovník. Vylepšujte jeho bojové, parkourové a stealth schopnosti tak, aby vyhovovali vášmu štýlu hry.
  • Využite parkour: Paríž je plný budov a možností pre parkour. Využite to na rýchly pohyb po meste a útek pred prenasledovateľmi. Systém parkouru v hre je plynulý a umožňuje vám doslova behať po stenách.
  • Plánujte svoje akcie: Assassin’s Creed Unity je hra na skrývanie, takže plánovanie je kľúčom k úspechu. Pred začatím misie si preštudujte terén a pozície nepriateľov. Zvážte rôzne prístupy, napríklad skryté útoky alebo pasce.
  • Využite okolie vo svoj prospech: Využívajte rôzne predmety a prostredia vo svoj prospech. Skrývajte sa v kopách sena, skáčte po strechách a využívajte stromy ako úkryt.
  • Synchronizujte body: Preskúmajte vyvýšené body a synchronizujte sa, aby ste mali lepší výhľad na okolitý terén. To môže byť užitočné pri plánovaní trás a útokov.
  • Využite kooperatívnu hru: Assassin’s Creed Unity ponúka kooperatívny režim, v ktorom môžete hrať s priateľmi. Spolupráca vám môže uľahčiť niektoré náročné misie a priniesť do hry zábavu.
  • Vylepšujte svoje zbrane a vybavenie: neustále vylepšujte svoje vybavenie. Kupujte nové zbrane, vylepšujte ich a pridávajte nové schopnosti. Pomôže vám to v boji proti ťažkým nepriateľom.
  • Vyhýbajte sa prekročeniu rovnováhy: prekročenie rovnováhy môže byť riskantné a môže spôsobiť poplach. Ak to nie je nevyhnutné, vyhnite sa priamej konfrontácii a uprednostnite skrytý prístup.
  • Plňte vedľajšie aktivity: Assassin’s Creed Unity ponúka množstvo vedľajších aktivít, ako sú preteky, nomádske misie a vyšetrovanie. Tieto aktivity nielenže pridávajú do hry veľa obsahu, ale môžu vám priniesť aj cenné odmeny a skúsenosti.

Assassin’s Creed Unity multiplayer

AC Unity ponúka multiplayer alebo funkciu s názvom Assassin’s Creed Unity co-op = kooperatívny režim, v ktorom môžete hrať až s tromi ďalšími priateľmi a uľahčiť si tak náročné misie.

Assassin’s Creed Unity HW požiadavky

Minimálne HW požiadavky Doporučené HW požiadavky
Operačný systém: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64-bitový) Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64-bitový)
Procesor: Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz alebo AMD FX-8350 @ 4.0 GHz Intel Core i7-3770 @ 3.4 GHz alebo AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
Pamäť RAM: 6 GB 8 GB
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 680 alebo AMD Radeon HD 7970 (2 GB VRAM) NVIDIA GeForce GTX 780 alebo AMD Radeon R9 290X (3 GB VRAM)
DirectX: Verzia 11 Verzia 11
Miesto na disku: 50 GB dostupného miesta 50 GB dostupného miesta
Zvuková karta: DirectX DirectXSimilar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *