Battlefield 5 strieľačka z 2. svetovej vojny - recenzia
| | | | | | | | |

Battlefield 5 strieľačka z 2. svetovej vojny – recenzia

Mnohí z vás radi hrajú strieľačky, niektorí z vás uvažujú o kúpe Battlefield 5, takže si zhrnieme dojmy z prvých hodín hrania.

Recenzia Battlefield 5

Battlefield 5 je strieľačka z pohľadu prvej osoby, ale okrem prestreliek s puškami, samopalmi a pištoľami sa v hre stretnete aj so stíhačkami, tankami, plameňometmi a rôznymi výbušninami. Hra je pomerne realisticky graficky spracovaná, ale má niekoľko chýb, medzi úplne prvé chyby hry patrí intro, keď si Battlefield V zapnete prvýkrát, objavíte sa v krátkom čase v rôznych bojových lokalitách, v stíhačke, v tanku, ale aj ako vojak pechoty. Intro Battlefield V má skvelé efekty, ktoré mi pri hraní hry dosť chýbali. Prišlo mi to jednoducho trochu mätúce. V hre je niekoľko rôznych máp, kde môžete hrať singleplayer aj multiplayer.

battlefield-5-strielacka-2-svetovej-vojny

Multiplayer môžete hrať na niekoľkých mapách, ktoré sú pomerne rozsiahle, na niektorých mapách môžete používať lode na rýchlejší pohyb. Určite Musíme oceniť veľký výber rôznych zbraní, ktoré môžete vylepšovať. Hra sa samozrejme môže pochváliť rôznymi efektmi. V prípade, že vlastne hráte klasickú hru Capture the Flag v BF 5, vyhráte buď tak, že nepriateľskému tímu dáte 0 respawnov a nepriateľský tím „umrie“, alebo tak, že nejakým spôsobom dobijete všetky kontrolné body. Parádny herný prvok sú úrovne zbraní. V hre si môžete kúpiť aj kozmetické predmety, aby ste vyzerali ako cool vojak. :))Len občas sa stane, že sa v multiplayeri zapojíte do zápasu, kde sú cheateri, takže po respawne urobíte pár krokov a ste mŕtvi, je to škoda – TIP pre EA, resp. pre DICE je zapracovať na Anti-Cheate.

Hodnotenie hry 8/10

Všeobecne, ak ste niekedy hrali napríklad free to play Heroes & Generals, Battlefield 5 vás pravdepodobne bude baviť. Podarilo sa mi ho kúpiť vo výpredaji na Steame za cca 9,99€, ako investícia sa to oplatilo.

Battlefield 5 HW nároky

Minimálne požiadavky Doporučené požiadavky
Operačný systém Windows 7 64-bit Windows 10 64-bit
Procesor Intel Core i5 6600K alebo AMD FX-8350 Intel Core i7 4790 alebo AMD Ryzen 3 1300X
RAM 8 GB 16 GB
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB alebo AMD Radeon HD 7850 2 GB NVIDIA GeForce GTX 1060 3 GB alebo AMD Radeon RX 480 4 GB
Pevný disk 50 GB voľného miesta 50 GB voľného miesta
DirectX Verzia 11 Verzia 11
Internetové pripojenie Pripojenie s rýchlosťou 512 kbps alebo rýchlejšie Pripojenie s rýchlosťouí 512 kbps alebo rýchlejšie
Gameplay Battlefield 5

Battlefield 5 je hra s množstvom let’s playov a gameplayov, tu je jeden z najnovších gameplayov pre Battlefield 5.


Verím, že vám tento 20-minútový gameplay pomôže rozhodnúť sa, či hra naozaj stojí za to.Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *