Chernobylite recenzia, gameplay, čeština, HW požiadavky
| | | | | | |

Chernobylite recenzia, gameplay, čeština, HW požiadavky

Chernobylite je temná a atmosférická sci-fi survival hra, ktorú vyvinula spoločnosť The Farm 51. Hra bola inšpirovaná skutočnou černobyľskou katastrofou v roku 1986 a kombinuje prvky prežitia, dobrodružstva a sci-fi.

Chernobylite recenzia

Grafika a atmosféra

Chernobylite vyniká svojou vizuálnou prezentáciou a atmosférou. Rekonštrukcia Černobyľu je pôsobivá, presná a vytvára autentický pocit miesta. Herný svet je plný zvláštnych a desivých momentov. Grafika je dobrá, ale občas sa vyskytnú technické problémy a chyby.Príbeh a postavy

Príbeh Chernobylite je zložitý a zaujímavý. Hráč hrá za Igora, vedca, ktorý prišiel do Černobyľu v snahe nájsť svoju stratenú priateľku Táňu a odhaliť tajomstvo černobyľskej katastrofy. Príbeh je plný tajomstiev a konšpirácií, ale občas je rozprávanie zmätočné a neprehľadné. Postavy sú dobre napísané, ale niektoré dialógy pôsobia trochu nevyvážene.

Hrateľnosť

Chernobylite kombinuje prvky prežitia, zberu zdrojov a boja. Hra vám umožňuje skúmať prostredie, zbierať zdroje a budovať základňu. Boj je akčný a náročný, ale niekedy môže byť ovládanie trochu neohrabané. Majte však na pamäti, že hra sa viac zameriava na príbeh a atmosféru ako na hrateľnosť.

Horová hra Chernobylite. Recenzia, Gameplay, HW požiadavky. Hororovka

Zvuk a hudba

Zvukový dizajn a hudba sú v Chernobylite vynikajúce. Okolité zvuky vytvárajú napínavú atmosféru a hudba dokonale dopĺňa temný a tajomný tón hry. Zvuk je jedným z hlavných prvkov, ktoré hra využíva na to, aby hráča vtiahla do svojho sveta.
Celkový dojem

Chernobylite je hra, ktorá sa odvážne pokúša skombinovať príbeh s prvkami prežitia a hororu. Má krásnu atmosféru a pohlcujúce prostredie, ale niektoré technické problémy a nepresnosti v príbehu môžu hráčov trochu odradiť. Pre fanúšikov temných a atmosférických hier so záľubou v sci-fi príbehoch by však Chernobylite mohla byť zaujímavým zážitkom.

Hra sa zameriava skôr na hráčsky zážitok než na dokonalé technické aspekty, a preto bude vhodnejšia pre tých, ktorí hľadajú jedinečný a atmosférický herný zážitok.

Naše hodnotenie: 7/10

Chernobylite Gameplay

Chernobylite čeština

Chernobylite má v rozhraní hry a titulkoch češtinu, bohužiaľ dabing je len v angličtine alebo ruštine, ak ste však fanúšikmi Černobyľu a podobných vecí, môžete si vybrať ruský dabing pre väčšiu autentickosť hry a jej prostredia.

Chernobylite HW požiadavky

Minimálne HW požiadavky Doporučené HW požiadavky
Operačný Systém Windows 7/8/10 (64-bit) Windows 7/8/10 (64-bit)
Procesor Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz alebo AMD FX-8350 @ 4.2 GHz Intel Core i7-4790 @ 3.6 GHz alebo AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz
Operačná Pamäť (RAM) 8 GB 12 GB
Grafická Karta NVIDIA GeForce GTX 760 alebo AMD Radeon R9 280 NVIDIA GeForce GTX 1060 alebo AMD Radeon RX 580
DirectX Verzia 11 Verzia 11
Priestor na Disku 45 GB voľného miesta 45 GB voľného miestaSimilar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *