Crab Champions recenzia. Hra s krabmi - strielačka
| | | | |

Crab Champions nová hra od Noisestorma – recenzia

Poznáte Noisestorm? Nič vám to nehovorí? A čo pieseň „Crab Rave“, ktorá je dnes už celkom legendárna. Áno, Noisestorm je tak posadnutý krabmi, že vytvoril hru Crab Champions!

Crab Champions recenzia

Ako už bolo spomenuté, hru Crab Champions vyvinul 27-ročný írsky DJ Noisestorm, ktorý je zodpovedný za legendárnu pieseň „Crab Rave“. Ako už názov Crab Champions napovedá, v hre sa vyskytujú kraby, ale v hre je aj mnoho ďalších príšer a biómov. Je to skôr oddychová hra, ale môžete ju hrať vo viacerých hráčoch, čo ju robí zábavnejšou. Na začiatku hry sa pripojíte do sveta, kde sú hordy krabov a iných mobov, ktoré majú rôzne skills. Vaším cieľom je zlikvidovať hordy, otvoriť krabicu s odmenou a prejsť na ďalší ostrov alebo do obchodu, kde si môžete kúpiť lepšie náboje, brnenie a rôzne vylepšenia pre svoju postavu respektíve pre svojho krabieho šampióna.

Crab Champions nová hra od Noisestorma – recenzia

Výhodou je, že ani na ľahkej obtiažnosti nie je hra úplne jednoduchá a môžete dostať poškodenie, ktoré vás prinúti začať hru od začiatku alebo od posledného kontrolného bodu v hre. V tomto ohľade Noisestorm získava plus za realizmus a za to, že ani ľahká obtiažnosť nie je taká jednoduchá, aby hráč mohol behať po biómoch s prstom v nose.Môj verdikt pre Crab Champions je 8/10. Vzhľadom na to, že Noisestorm vytvoril túto hru celú sám a viem, ako časovo náročné môže byť programovanie niečoho takého si zaslúži určite obdiv a uznanie.

Je Crab Champions free?

Nie, hra Crab Champions nie je zadarmo. Môžete si ju kúpiť v rámci skorého prístupu na službe Steam len za 9,99 €, čo je na nenáročnú hru celkom dobrá cena.
Takže Steam kľúč Crab Champions zadarmo zatiaľ pravdepodobne nezoženiete, ale vzhľadom na popularitu hry je možné, že sa niekedy a niekde dočkáte giveaway.

Crab Champions HW požiadavky

Crab Champions je na HW celkom nenáročná hra, nižšie sí minimálne HW požiadavky pre hru Crab Champions:

OS: Windows 7/8/10 64-bit
Procesor: Core i3 3.3 GHz
Pamäť 4 GB RAM
Grafická karta: Intel HD 4000
Pevný disk: 6 GB voľného miesta
Crab Champions Gameplay

Nižšie si môžete pozrieť jeden z najnovších gameplayov hry Crab Champions v relatívne dobrej kvalite, aby ste sa sami presvedčili, ako hra vyzerá:

 Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *