epic-games-hry-zadarmo-kazdy-tyzden-vo-stvrtok
| |

Epic games hry zadarmo každý týždeň vo štvrtok

Epic Games je spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom počítačových hier. Sídlo firmy je v USA v Severnej Karolíne. V roku 1998 spoločnosť vyvinula engine pod názvom Unreal Engine, ktorý neskôr použilo viacero herných spoločností. V roku 2022 štúdio Epic Games vydalo Unreal Engine 5.

Obsah článku – Epic games hry zadarmo každý týždeň vo štvrtok:

Hry na počítač na Epic games zadarmo

Štúdio Epic Games rozdává každý štvrtok videohry zadarmo. Nie je v tom žiadny háčik a je to jednoduché – stačí sa zaregistrovať do Epic Games Store a stiahnuť aplikáciu. Posledným krokom, ako získať hru zadarmo, je prihlásiť sa do aplikácie vo štvrtok a prevziať hru (občas je zadarmo viacero hier).
Epic Games Store – The Store Launch Trailer

Aké hry zadarmo rozdáva Epic Games Store?

Epic Games Store rozdáva už niekoľko rokov hry zadarmo rôznych žánrov i herných vývojárskych firiem. Hry zadarmo od Epic Games sú od malých aj veľkých herných štúdií. Epic Games Store už rozdal viac ako stovky hier zadarmo ako napríklad: GTA5, Borderlands 2 aj 3, sériu hier Bioshock, Frostpunk, Hitman, Rage, Prey a mnoho ďalších titulov.Free to play hry zadarmo na Epic Games Store

Obchod s hrami na Epic Games taktiež ponúka Free to play hry. Medzi Free to play hrami nájdete herné tituly ako: Fortnite, Valorant, Rocket Legue, Warframe, League of Legends, Smite, Warface, World of Tanks a mnohé ďalšie. Stačí sa zaregistrovať, stiahnuť aplikáciu, hru a môžete si užiť herný zážitok.

epic-games-hry-zadarmo-kazdy-tyzden-vo-stvrtok
unsplash.com | autor: Onur Binay

Epic Games Store ponúka skvelé hry za výhodné ceny

Nielen hry zadarmo nájdete v Epic Games Store ale aj hry rôznych žánrov za výhodné ceny. V aplikácií si môžete filtrovať hry podľa ceny, žánrov hier (akčné, strategické, adventúry, survival…) a zariadení či chcete hru na počítač alebo MacOS.

✔️ Sleduj Youtube kanál GamesquadSK🔔
Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *