mafia-2-dlc-hw-naroky-cheaty
| | | | | |

Mafia 2 + DLC – Pokračovanie českej hráčskej srdcovky

Mafia 2 je počítačová hra vyvinutá spoločnosťou 2K Czech a vydaná spoločnosťou 2K Games. Hra je akčným titulom v tretej osobe a je zasadená do obdobia 40. a 50. rokov vo fiktívnom Empire Bay. Hra je pokračovaním populárnej českej hry Mafia: The City of Lost Heaven.

Žáner hry: Akčná hra, strieľačka
Počet hráčov: pre jedného (singleplayer)
Herné vývojárske štúdio: 2K Czech
Herné platformy: PC, Xbox, PlayStation

Obsah článku:

O hre Mafia 2

Hra sa odohráva v časovom období medzi rokmi 1945 a 1951, kedy sa hráč ocitne v postave Vito Scaletta, mladého človeka, ktorý sa vracia z vojny. Dej Mafie 2 je situovaní vo fiktívnom meste Empire Bay a jeho okolí. Hra je založená na rozprávaní príbehu a všetky aktivity, ktoré hráč vykonáva, vás privádzajú do zaujímavých situácií a zápletok.

Mafia 2 trailer + cz dabing

Trailer na hru Mafia II

V hre máte možnosť sa pohybovať po meste a plniť rôzne misie a úlohy. Hra vás vedie spolu s Vitom, ktorý sa stretáva s problémami ako je nedostatok peňazí, vojna s mafiou, aktivity polície a mnoho ďalšieho. Hráč môže ovládať Vita a dva ďalšie postavy, ktoré sa objavia počas hry.

Mafia 2 + DLC, Vito Scarletta, hlavná postava hry Mafia 2
Hlavná postava hry Mafia 2 – Vito Scaletta | flickr.com | autor: Ricardo Lima

Hra obsahuje rôzne druhy misií, ktoré hráč môže splniť. Medzi ne patria vraždy, lúpeže, krádeže a ďalšie aktivity. Na postup v hre musíte plniť úlohy. Hra tiež obsahuje množstvo rôznych zbraní, áut a ďalších predmetov, ktoré možno získať a využiť počas hry.
Mafia 2 má tiež veľmi dobrú grafiku, ktorá vás vtiahne do prostredia hry. Celkovo je hra veľmi realistická a presne vystihuje atmosféru 40. a 50. rokov.

Hrateľnosť hry je veľmi dobrá a celkovo je to veľmi zábavná hra. Skvelý titul pre tých, ktorí majú radi akčné hry s dobrým príbehom. Je to jedna z najlepších počítačových hier, ktoré sa kedy objavili, a stojí za to ju vyskúšať.

Zoznam DLC v hre Mafia 2

DLC do hry Mafia 2 je obsah ktorý si môžete prikúpiť, tento obsah sa delí na DLC s misiami a DLC ktoré Vittovi v hlavnom príbehu hry Mafia 2 pridajú do garáže auta a oblečenie.

  • Greaser Pack
  • War Hero Pack
  • Renegade Pack
  • Vegas Pack
  • Made Man Pack

Zoznam DLC ktoré pridajú do hry nové misie:

The Betrayal of Jimmy alebo Jimmyho zrada – DLC Jimmyho Zrada v hre Mafia 2 prináša nový príbeh, v ktorom hráči stvárnia postavu Jimmyho, ktorý sa chystá opustiť mafiánsky spôsob života.
Joe’s Adventures alebo Joeovho dobrodružstva – Joeovho dobrodružstva je datadisk k vynikajúcej akčnej hre Mafia 2. DLC je zameraný na postavu Joea Barbaro, ktorý sa objavuje v hlavnej hre. Joeovo dobrodružstvo zahŕňa šesť samostatných misií.Jimmy’s Vendetta alebo Jimmyho Vendetta – DLC Jimmyho Vendetta je doplnková hra k hre Mafia 2. Hra sa odohráva v fiktívnom meste Empire Bay. Ide o príbehové rozšírenie, v ktorom sa hráči vžívajú do role Jimmyho. Jimmy je mafiánsky vyjednávač, ktorý sa snaží urovnať spor medzi mafiánskymi skupinami. Hra sa skladá z desiatich misií, v ktorých hráči musia vyriešiť rôzne problémy, napríklad sa vysporiadať s ostatnými mafiánmi alebo vyriešiť záhadu zmiznutia. Jimmy môže používať rôzne zbrane a vybavenie, aby dosiahol svoje ciele. DLC tiež pridáva nové postavy a lokácie, ktoré je možné preskúmať.

Tip na článok: Herná séria Mafia

DLC Mafia 2 Jimmiho Vendetta - Jimmys Vendetta
Mafia 2 DLC – Jimmyho Vendetta – Jimmy | flickr.com | autor: Joshua Livingston

Minimálne hardvér požiadavky (HW) na hru Mafia 2

Obľúbenú hru Mafia 2 si zahráte aj na starších počitačoch. Minimálne HW nároky na hru Mafia 2 sú nasledujúce:

Operačný systém: Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) alebo Windows 8 (základná verzia)
Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8GHz alebo AMD Athlon X2 64 2.4GHz
Pamäť (RAM): 2 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce 8600 alebo ATI Radeon HD 2600
Direct X: Verzia 9.0c
HDD: 8 GB
Zvuková karta: Kompatibilná s DirectX 9.0c

✔️ Sleduj Youtube kanál GamesquadSK🔔Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *