Herné slúchadlá, herný heaset. Najlepšie herné slúchadlá: ako si vybrať herný headset?

Najlepšie herné slúchadlá: ako si vybrať herný headset?

Herné slúchadlá sú nevyhnutnou súčasťou vybavenia veľkého počtu youtuberov, streamerov a hráčov videohier. Vďaka herným slúchadlám s vysokokvalitným zvukom si môžete oveľa viac užiť hranie hier a nielen hranie, ale napríklad aj počúvanie hudby či pozeranie filmov.

Najlepšie herné slúchadlá s mikrofónom

Herná slúchadlá s mikrofónom sú vhodné na kooperatívne hranie s priateľmi alebo na natáčanie gameplayov a let’s playov. Pri týchto činnostiach sa vám bude hodiť dobrý mikrofón na natáčanie kvalitných videí. Herné slúchadlá s mikrofónom používajú aj streameri keď natáčajú svoje videá.CZC Hellhound CZCGH510


Ide o slúchadlá s priestorovým zvukom 7.1 a frekvenčným rozsahom 20 Hz až 20 kHz, ktoré si môžete kúpiť v čiernom alebo červenom farebnom variante. V súčasnosti patria medzi najobľúbenejšie herné slúchadlá do 1 000 Kč. Zákazníci si väčšinou pochvaľujú pomer cena/výkon, dizajn a kvalitu mikrofónu.

Razer BlackShark V2 Pro

Razer BlackShard V2 Pro je herný headset s mikrofónom od spoločnosti Razer, ktorá je veľmi obľúbeným výrobcom herného príslušenstva. Vyrábajú najmä herné myši, klávesnice a slúchadlá, ktoré si môžete kúpiť v bielej a čiernej farbe za cenu od cca 110€ do cca 200 €. Zákazníci si najviac pochvaľujú kvalitu priestorového zvuku a pohodlie headsetu.

Logitech G733 Lightspeed

Herné slúchadlá Logitech G733 Lightspeed od spoločnosti Logitech, ktorá sa špecializuje na počítačové príslušenstvo, ako sú myši, klávesnice, slúchadlá a ďalšie. Sortiment produktov spoločnosti Logitech je široký a pokrýva potreby klasických používateľov aj najnáročnejších hráčov, vďaka čomu je spoločnosť Logitech popredným výrobcom počítačového príslušenstva. Slúchadlá Logitech G733 Lightspeed sú obľúbené najmä pre pomer cena/výkon, kvalitu zvuku a ľahkosť headsetu.
Najlepšie bezdrôtové herné slúchadlá

Bezdrôtové herné slúchadlá sú ideálnou voľbou pre hráčov, ktorí chcú mať dobrý tzv. „cable management“ a žiadne zbytočné káble na hernom stole. Nevýhodou však je, že náhlavnú súpravu je potrebné pravidelne nabíjať v závislosti od jej používania. Preto je dobré si vybrať bezdrôtové herné slúchadlá s dlhou výdržou batérie.

Herné slúchadlá - herný headset. Najlepšie herné sluchádlá/ herný headset. Ako si vybrať herné slúchadlá
unsplash.com | autor: Florian Olivo

Honor Choice X5

Ide o bezdrôtové herné slúchadlá, ktoré sú vďaka malému baleniu vhodné na cesty, sú štupľové, zmestia sa do vrecka a môžete s nimi hrať najmä mobilné hry alebo počúvať hudbu. Zákazníci si ich väčšinou chvália pre výdrž batérie a kvalitu zvuku, sú to vhodné herné slúchadlá do 30€.

Logitech G733 Lightspeed

Hernú slúchadlovú súpravu Logitech G733 Lightspeed sme už spomenuli vyššie – tento produkt môžeme zaradiť aj medzi najlepšíe bezdrôtové herné slúchadlá.

Najlepší herný headset pod 100€

Koľko by ste boli ochotní zaplatiť za herný headset? Pre veľa ľudí je rozumným stropom 100€. Poďme si teda povedať o najlepších herných slúchadlách do 100€. Okrem vyššie uvedených slúchadiel Honor Choice Earbuds tu stoja za zmienku aj nasledujúce herné slúchadlá:

HyperX Cloud Alpha

HyperX je jednou z najobľúbenejších značiek medzi hráčmi. Hráči si najviac pochvaľujú na HyperX Cloud Alpha príjemné a kvalitné materiály, z ktorých je headset vyrobený. Významnou výhodou je aj odnímateľný mikrofón, ktorý môžete odobrať, napríklad keď nehráte kooperatívne online hry s priateľmi.Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *