The Crew 2 recenzia, multiplayer a HW požiadavky
| | | | | | | |

The Crew 2 recenzia, multiplayer a HW požiadavky

The Crew 2 je závodná videohra, ktorú vyvinula spoločnosť Ivory Tower a vydala spoločnosť Ubisoft. Je to pokračovanie pôvodnej hry The Crew, ktorá sa zameriavala na rozsiahly otvorený svet a online preteky. V The Crew 2 bol tento koncept rozšírený a ponúkol hráčovi ešte väčšiu voľnosť.

The Crew 2 recenzia

Hra sa odohráva v otvorenom svete zasadenom v Spojených štátov amerických. Hráči majú možnosť preskúmať rozsiahly priestor, ktorý zahŕňa ikonické lokality, ako sú New York, Miami, Las Vegas a ďalšie. Najväčším lákadlom hry The Crew 2 je možnosť prepínať medzi rôznymi typmi vozidiel, ako sú autá, motorky, lode alebo dokonca lietadlá. Táto schopnosť umožňuje hráčom zažiť rôzne typy pretekov a vyskúšať si rôzne štýly pretekania.Hrateľnosť

Hra The Crew 2 je veľmi plynulá a zábavná. Ovládanie vozidiel je intuitívne a umožňuje hráčom ľahko prepínať medzi rôznymi typmi vozidiel. K dispozícii je mnoho rôznych pretekárskych disciplín, ktoré ponúkajú rôzne výzvy a prostredia. The Crew 2 ponúka obrovské množstvo obsahu, od klasických pretekov až po letecké a vodné kaskadérske preteky.

Grafika

The Crew 2 ponúka detailnú grafiku, a vývojári si dali záležať na detailoch prostredia. Otvorený svet je plný života a rôznych aktivít. Grafické efekty počas rýchlych pretekov sú ohromujúce a dodávajú hre ďalšiu vrstvu realizmu. Zvukový dizajn je tiež dobre spracovaný, či už ide o hukot motora alebo zvuky okolia.

The Crew 2 recenzia, multiplayer a HW požiadavkyHodnotenie

Napriek mnohým pozitívnym aspektom má však The Crew 2 aj svoje nedostatky. Príbehová kampaň je slabá a povrchná, čo môže byť sklamaním pre hráčov, ktorí v hrách uprednostňujú silný príbehový prvok. Niektorým hráčom môže otvorený svet tiež pripadať príliš rozsiahly a prázdny, čo môže viesť k pocitu opustenosti.
Celkovo je The Crew 2 zábavná a rozmanitá pretekárska hra, ktorá hráčom ponúka obrovský otvorený svet a možnosť prepínať medzi rôznymi typmi vozidiel. Hra je zábavná a režim pre viacerých hráčov dodáva hre ďalší rozmer. Hoci má hra svoje chyby, stále je solídnou voľbou pre fanúšikov pretekárskych hier a pre tých, ktorí chcú preskúmať obrovský virtuálny svet.

Verdikt: 6/10.

The Crew 2 Multiplayer

Jednou z najväčších predností hry je režim pre viacerých hráčov. Hráči majú možnosť spojiť sa s ostatnými hráčmi a spoločne súťažiť v pretekoch alebo spolupracovať v rôznych misiách.

The Crew 2 – Gameplay

Pozrite si gameplay hry The Crew 2 nižšie:

The Crew 2 HW požiadavky

Minimálne HW požiadavky Doporučené HW požiadavky
Operačný systém Windows 7 (64bit) / Windows 8.1 (64bit) / Windows 10 (64bit) Windows 10 (64bit)
Procesor (CPU) Intel Core i5-2400s @ 2.5 GHz / AMD FX 6100 @ 3.3 GHz Intel Core i5-4690k @ 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz
Operačná pamäť (RAM) 8 GB 8 GB
Grafická karta (GPU) NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD HD 7870 (2GB VRAM s Shader Model 5.0 alebo lepšie) NVIDIA GeForce GTX 1060 / AMD RX 580 (4GB VRAM s Shader Model 5.0 alebo lepšie)
Pevný disk 55 GB voľného miesta 55 GB voľného miesta
Zvuková karta Kompatibilná s DirectX Kompatibilná s DirectX
Internetové pripojenie Širokopásmové internetové pripojenie (pripojenie na internet je potrebné pro online hru) Širokopásmové internetové pripojenie (pripojenie na internet je potrebné pre online hru)Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *