Assassin's Creed Syndicate - recenzia
| | | | | |

Assassin’s Creed Syndicate – recenzia

Assassin’s Creed Syndicate alebo AC Syndicate je ďalšia hra zo série Assassin’s Creed od spoločnosti Ubisoft.

Recenzia hry Assassin’s Creed Syndicate

Assassin’s Creed Syndicate je historická akčná adventúra odohrávajúca sa v Londýne počas priemyselnej revolúcie v 19. storočí. Hra prináša hráčom ďalšie dobrodružstvá v rozsiahlom otvorenom svete s bohatým historickým prostredím a napínavým príbehom.

Assassin’s Creed Syndicate Trailer

Pozrime sa na trailer k hre Assassin’s Creed Syndicate:

Jednou z najväčších predností AC Syndicate je dvojica hlavných postáv. Hráči sa ujmú úloh dvojčiat Evie a Jacoba Fryeovcov, ktorí sú členmi tajného bratstva asasínov. Evie je tichá a skúsená asasínka, zatiaľ čo Jacob je impulzívny a agresívny bojovník. Ich rozdielne vlastnosti vnášajú do hry zaujímavú dynamiku, ktorú si môžete zahrať podľa vlastných preferencií.Bojový systém v hre Syndicate sa oproti svojim predchodcom zlepšil. Ponúka plynulé pohyby, rýchle útoky a rôzne zbrane, ktoré môžu hráči používať. Okrem toho hra obsahuje aj nový prvok – „vojny gangov“. Hráči si môžu naverbovať a posilniť vlastný gang a bojovať proti silným nepriateľom v meste.

Assassin's Creed Syndicate - recenzia

Londýn vytvorený v hre je detailný a živý. Ponúka rozmanité prostredie, ktoré zahŕňa ikonické pamiatky, ako sú Buckinghamský palác, Big Ben a Tower Bridge. Mesto je plné života s ruchom a rozmanitými postavami, ktoré pridávajú na autenticite prostredia.

Negatívom je, že niektorí hráči môžu príbeh hry považovať za slabší v porovnaní s predchádzajúcimi dielmi série Assassin’s Creed. Niektoré misie sa tiež môžu zdať repetitívne a spomaľovať tempo hry.

Celkovo je Assassin’s Creed Syndicate skvelým pokračovaním série s novým prostredím a zaujímavými postavami. Ponúka pútavý príbeh, zábavný bojový systém a nádherne spracovaný historický svet. Ak ste fanúšikom série Assassin’s Creed alebo historických adventúr, AC Syndicate sa oplatí vyskúšať.
Pre mňa je Assassin’s Creed Syndicate super akčná singleplayerová hra a hodnotil by som ju 8/10, aj keď od roku vydania, teda 2015, už prešiel nejaký čas. Keďže moje skúsenosti so sériou Assassin’s Creed boli zatiaľ minimálne a to keď som hral Assassin’s Creed II asi pred 6 rokmi a nejaký PSP diel dávno, tak AC Syndicate ma naozaj bavil. Londýn bol dobre premyslený, dialógy aj súboje boli zaujímavé, nemohli ste používať len hrubú silu, takže musíte rozmýšľať aj pri boji s viacerými nepriateľmi v hre.

Tipy a triky pre hru Assassin’s Creed Syndicate

Tu je niekoľko tipov a trikov, ktoré vám môžu pomôcť v hre Assassin’s Creed Syndicate:

  • Používajte hák: Assassin’s Creed Syndicate pridáva do série hák, ktorý vám umožní rýchlo sa pohybovať po budovách. Používajte ho na prekonávanie prekážok a rýchle skákanie medzi strechami.
  • Používajte skryté zbrane: Okrem tradičných zbraní, ako sú meče a pištole, Syndicate pridáva nové skryté zbrane, ako je kukri a rozpustný jedovatý náramok. Naučte sa ich strategicky používať, aby ste získali výhodu v boji.
  • Plňte vedľajšie misie: AC Syndicate ponúka množstvo vedľajších misií, ktoré vám poskytnú ďalšie zdroje, skúsenosti a odomknuteľné výhody. Dokončite tieto misie, aby ste získali viac sily a postúpili v príbehu.
  • Zbierajte a investujte do predmetov. Získate tak perky a posilníte svoju postavu.
  • Využívajte schopnosti oboch hlavných postáv. Každá z nich má svoje vlastné schopnosti a štýl boja. Využívajte ich jedinečné schopnosti v závislosti od situácie, aby ste maximalizovali svoju účinnosť.
  • Synchronizačné body sú dôležité, pretože odhaľujú mapu, poskytujú vám prehľad o vašom okolí a odomykajú nové možnosti. Vyhľadávajte ich a plňte ich, aby ste získali väčší prehľad a výhodu pri plnení misií.
  • Používajte utajenie a tiché vraždy: AC Syndicate kladie veľký dôraz na utajenie a tiché vraždy. Využívajte okolité prostredie, skrývajte sa v kríkoch a vykonávajte neznáme útoky z úkrytov, aby ste nepriateľov zlikvidovali nenápadne.
  • Využívajte vozy vo svoj prospech: V Londýne sa nachádza veľa vozov, ktoré môžete využiť na útek pred nepriateľmi.

Hra Assassin’s Creed Syndicate – Gameplay

HW požiadavky na hru Assassin’s Creed Syndicate

Neviete či na vašom počítači rozbeháte hru? Nižšie uvedené HW požiadavky na hru AC Syndicate vám ukážu či váš počítač zvládne hru.

Minimálne požiadavky Doporučené požiadavky
Operačný systém Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit verzia) Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit verzia)
Procesor Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz alebo AMD FX 6350 @ 3.9 GHz Intel Core i7-3770 @ 3.5 GHz alebo AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
Operačná pamäť 6 GB RAM 8 GB RAM
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 660 alebo AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM s Shader Model 5.0) NVIDIA GeForce GTX 760 (4GB VRAM s Shader Model 5.0) alebo lepšie
DirectX Verze 11 Verze 11
Voľné miesto na disku 50 GB 50 GBSimilar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *