Days Gone recenzia, tipy a triky, módy a čeština
| | | | | |

Days Gone recenzia, tipy a triky, módy a čeština

Hra Days Gone je akčná adventúra odohrávajúca sa v postapokalyptickom svete postihnutom epidémiou zombie. Hru vyvinulo štúdio Bend Studio a prvýkrát vyšla v roku 2019 pre PlayStation 4 a neskôr na PC.

Days Gone recenzia

Jedným z charakteristických prvkov hry Days Gone je jej otvorený svet, ktorý hráčom ponúka rozsiahlu a rozmanitú mapu na preskúmanie. Svet je plný rôznych prostredí, od lesov a hôr až po opustené mestské oblasti, čo hre dodáva príjemnú rozmanitosť. Detailný svet a realistické počasie dodávajú hre atmosféru a uveriteľnosť.

Príbeh

Hlavným hrdinom hry je Deacon St. John, bývalý motorkár, ktorý sa snaží prežiť v tomto nehostinnom svete. Príbeh hry je komplexný a obsahuje mnoho zaujímavých postáv a dramatických momentov. Deaconova snaha nájsť svoju stratenú ženu Sarah a vysporiadať sa s hrozbou zombie tvorí jadro príbehu a motivuje hráča k pokračovaniu.Bojový systém

Bojový systém v hre Days Gone je dynamický a plný akcie. Hráči majú k dispozícii rôzne zbrane, od strelných zbraní až po improvizované nástroje, ktoré môžu použiť na likvidáciu zombíkov a nepriateľov. Okrem toho sa kladie dôraz aj na stratégiu a využívanie prostredia, čo boju dodáva taktický prvok.

Days Gone recenzia, tipy a triky, módy a čeština

Hra má však aj niekoľko nedostatkov. Predovšetkým bola kritizovaná za náročnú optimalizáciu na PC a niektoré technické problémy. Niektorí hráči sa tiež môžu sťažovať na repetitívnosť niektorých misií a úloh.

Herná doba Days Gone je približne 30 hodín hrania.

Zhrnutie

Celkovo je Days Gone zaujímavá a pútavá hra s hlbokým príbehom, ktorá ponúka rozsiahly postapokalyptický svet na preskúmanie. Ak ste fanúšikom akčných dobrodružstiev a príbehov zasadených do postapokalyptického prostredia, tento titul by vás mohol zaujať. Hra mala predtým väčšie množstvo technických problémov, avšak postupom času vývojári vydali niekoľko aktualizácií a technické problémy takmer odstránili.

Naše hodnotenie Days Gone: 6,5/10.
Tipy a triky pre Days Gone

Udržujte svoju motorku v dobrom stave: Motorka je v hre Days Gone kľúčovým dopravným prostriedkom. Pravidelne opravujte, tankujte a vylepšujte svoju motorku, aby ste sa rýchlo dostali z miesta na miesto a unikli nebezpečenstvu.

  1. Zásoby: vždy majte dostatok munície, liečivých balíčkov, benzínu a materiálov na výrobu vecí. Uložte ich do motorky, pretože zásoby budete potrebovať na cestách.
  2. Zlepšujte svoje schopnosti: kľúčom k úspechu je získavanie bodov zručností a zlepšovanie schopností Deacona. Zamerajte sa na schopnosti, ktoré vám pomôžu prežiť, napríklad na zlepšenie bojových schopností, rýchlosti behu a schopností súvisiacich s bicyklom.
  3. Nočné dobrodružstvo: noc je plná nebezpečenstva, najmä v podobe rýchlych a nepredvídateľných zombíkov nazývaných „Freakers“. Ak je to možné, vyhýbajte sa nočným výpravám a hrajte radšej cez deň, keď sú nepriatelia menej aktívni.
  4. Vyčistite územie: keď sa snažíte preskúmať nové oblasti, vždy sa snažte vyčistiť od nepriateľov. Umožní vám to ľahší pohyb a získavanie užitočných zásob.
  5. Využívajte pasce a liečivé rastliny: na svojej ceste narazíte na rôzne pasce a liečivé rastliny. Použite ich na útek pred nepriateľmi a obnovte si zdravie.
  6. Kradnutie a zbieranie: môžete kradnúť zásoby z rozbitých áut alebo zbierať zdroje z okolitého sveta. Nezabudnite tiež zbierať trofeje z mŕtvych zvierat, ktoré môžete predať a získať tak kredity.
  7. Misie a úlohy: plňte hlavné a vedľajšie misie, aby ste získali viac bodov zručností, skúseností a zásob. Misie vám tiež pomôžu rozvíjať príbeh a postupovať v hre.
  8. Spolupracujte s obchodníkmi: stretávajte sa s obchodníkmi a nakupujte lepšie zbrane, muníciu a ďalšie užitočné predmety. Vylepšujte svoje zbrane, aby ste boli lepšie vybavení na boj proti hordám Freakerov.

Days Gone je náročná hra, ale ak budete mať na pamäti tieto tipy a triky, mali by ste mať väčšiu šancu prežiť a úspešne dokončiť hru.

 

Days Gone Gameplay

Módy

Days Gone má módy, ktoré nie sú veľmi populárne, ale môžete si nimi zmeniť svoju postavu. Tieto módy, ktoré obsahujú cheaty , nájdete napríklad na webovej stránke Nexus Mods.

Days Gone HW požadavky

Požiadavky Minimálne HW požiadavky Doporučené HW požiadavky
Operačný systém Windows 10 Windows 10
Procesor Intel Core i5-2500K 3.3GHz alebo AMD FX 6300 3.5GHz Intel Core i7-4770K 3.5GHz alebo AMD Ryzen 5 1500X 3.5GHz
Operačná pamäť 8 GB RAM 16 GB RAM
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 780 alebo AMD Radeon R9 290 NVIDIA GeForce GTX 1060 alebo AMD Radeon RX 580
DirectX Verzia 11 Verze 11
Úložný priestor 70 GB dostupného miesta 70 GB dostupného místa

Days Gone čeština

Hra obsahuje české titulky a rozhranie. Zvuk (dialógy) sú k dispozícii v angličtine, francúzštine, taliančine, nemčine a vo viac ako 20 ďalších jazykoch.Similar Posts

One Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *