superpraba-five-gta-herni-server-cz
| | | | | | | |

GTA 5 online – freeroam server s prvkami roleplay – SuperParba (FiveM CZ)

Obsah článku – GTA 5 online – role play server SuperParba (FiveM CZ)

Čo je FiveM?

FiveM je neoficiálny multiplayer k obľúbenej hre GTA 5, na rozdiel od klasického GTA Online tu nie sú servery obmedzené počtom hráčov. Serverov je viacero a ponúkajú vlastné módy kde si môžete vyskúšať rôzne joby a ďalšie funkcie, ktoré dané GTA 5 FiveM servery ponúkajú. Vďaka tomu aj populárny GTA SAMP server SuperParba prišiel so serverom pre hru GTA 5 FiveM.

GTA 5 FIVEM Server | SUPERPARBA.EU

Čo je SuperParba?

Server SuperParba SAMP bol svojho času najhranejší SAMP server v Česku, ide o populárny GTA SAMP server s viac ako 10 ročnou históriou, na tomto SAMP serveri môžete nájsť mnoho jobov, firiem, nehnuteľností a gangov. Okrem tohto sa môžete zúčastniť závodov alebo treba si zaboxovať s ostatnými hráčmi o zápisne. Administrátori pre Vás pravidelne robia rôzne akcie a eventy. SuperParba FiveM je FiveM server ktorý funguje zhruba 4 mesiace, nie je teda tak premakaný ako SuperParba SAMP ale aj tak sa SuperParba FiveM pýši veľmi dobrou hrateľnosťou, ide o freeroam server GTA5 s prvkami (RP) RolePlay.

GTA 5 online – role play server SuperParba FiveM CZ

Možnosti a featúry freeroam servera s prvkami role play – SuperParba FiveM

Základnou featúrou, ktorú bezpochyby využije každý hráč SuperParby sú preukazy – teda autoškoly na auto, motorku, autobus, kamión, lodný preukaz, letecký preukaz a zbrojný preukaz, v niektorých prípadoch sú určité preukazy nevyhnutnou nutnosťou pre to vykonávať určité joby. Napríklad vykonávať službu v polícií nemôžete robiť bez zbrojného preukazu.
Zoznam featúr freeroam servera SuperParba – GTA 5 Online

Zamestnanie – Joby

Joby – alebo zamestnanie, ide najčastejšie využívaný o spôsob ako si na SuperParbe FiveM zarobiť peniaze. Vykonávaním povolania získavate skúsenostné body (RP), vďaka ktorým môžete mať lepší plat. Za získané peniaze si môžete kúpiť autá i tuning, zbrane či nehnuteľnosti.

Role play body (Rp)

RP body sú určitým „kompenzovaním“ hernej ekonomiky serveru FiveM SuperParba, ide o featúru, ktorú môžete poznať z serveru SuperParba SAMP kedy joby ako taxikár, prostitútka, mechanik, právnik a ďalšie boli veľmi málo využívané a sú a boli závislé na hráčoch ktorí Vaše služby využili, veľkému množstvu hráčov sa za služby hráčov z týchto jobov – zamestnanie nechcelo platiť a tak títo hráči boli znevýhodnení, vďaka RP bodom ktoré získate po utratení za služby ostatných hráčov v týchto joboch môžete získať až o niekoľko tisíc vyššiu odmenu za job ktorý práve vykonávate.

Firmy na zamestnanie

Firmy sú neodmysliteľnou súčasťou SuperParby už od jej začiatkov na SAMPe ide o featúru ktorá prepája hráča, hráči si tak môžu lepšie zarobiť a hrať či jazdiť misie s ostatnými hráčmi. Hráč má možnosť si kúpiť firmu v ktorej môže zamestnať viacerých ľudí. Dané joby môžete plniť aj vo viacerých hráčoch.Convoye

Convoy je na SuperParbe FiveM možnosť ako si zarobiť za rovnakú misiu vo viacerých hráčoch viac peňazí. Napríklad idete misiu za vodiča kamiónu a pridajú sa k Vám ďalší hráči ktorí idú rovnakú misiu a sú v rovnakej firme, vďaka tomuto všetci dostanete viac peňazí a bodov aj za hráčov ktorí jazdia s Vami. Môžete takto pomôcť napríklad ostatným hráčom rýchlejšie získať lepšie hodnosti a sprístupniť im tým lepšie odmeny a misie.

Gta 5 online, superpazba fivem cz server, role play server gta, vodic

Levelovanie

Levely na SuperParbe sú možnosťou ako si rýchlo zarobiť prvé peniaze a lepšie spoznať FiveM server a jeho možnosti, aktuálny level a úlohu ktorá obsahuje zistíte cez príkaz /level.

GTA 5 Online role play server Superpazba, ako na mise/level

Nehnuteľnosti

Nehnuteľnosti sú spôsob pasívneho príjmu na SuperParbe FiveM, kedy za každých 5 minút kedy hráte dostanete určitý obnos peňazí ktorý si kedykoľvek môžete vybrať. Nehnuteľnosť Vám po zakúpení zostane.

GTA 5 online mapa sveta, superpazba online gta 5 server - role play

Dražby majetku

Dražby sú spôsobom ako na SuperParbe FiveM predať svoj majetok – môžete takto predať napríklad autá, domy, firmy či nehnuteľnosti. Dražba sa uskutočnuje v globálnom chate. Ak máte o majetok záujem tak je nutné prebiť ponuku ostatných hráčov.

Sídlo hráča – domy

Domy sú majetok ktorý si môžete kúpiť rádovo stoviek tisíc herných peňazí až miliónov na FiveM serveri SuperParba, môžete si k nim treba zaparkovať kúpené auto, uložiť si do nich peniaze alebo s nimi obchodovať, teda ich kupovať za účelom ďalšieho predaja hráčom.

✔️ Sleduj Youtube kanál GamesquadSK🔔Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *