Way of the hunter -recenzia. Slovenská lovecká hra Way of the hunter. Hra na poľovačku
| | | | | | | | |

Lovecká hra Way of the Hunter – recenzia

Prinášame ďalšiu recenziu na loveckú hru s názvom Way of the Hunter. Hra bola vydaná v roku 2022 a stojí za ňou herné vývojárske štúdio Nine Rocks Games zo Slovenska. Poďme sa spoločne pozrieť na túto poľovnícku hru.

O čom je hra Way of the Hunter

Way of the Hunter je ideálnou voľbou pre milovníkov lovu zveri, ale vyžaduje si veľa trpezlivosti. V hre Way of the Hunter je vaším cieľom uloviť zvieratá a potom ich predať, prípadne ich môžete vypreparovať a vystaviť vo svojej chate. Čo v hre theHunter Call of the Wild nemôžete.
Way of the Hunter – recenzia

Recenzia hry Way of the Hunter je tak trochu porovnaním hier Way of the Hunter a Hunter: Call of the Wild. Way of the Hunter je v podstate kópiou theHunter s niekoľkými rozdielmi, ktoré jej dodávajú lepšiu hrateľnosť, ale okrem toho vývojári do hry nepridali veľa nového obsahu.

Lovecká hra Way of the hunter - recenzia. Slovenská poľovnícka hra.V hre však nájdete tieto pozitívne prvky, ktoré ju robia zaujímavejšou ako theHunter:

  • Ak sa plazíte alebo kráčate (t. j. nešprintujete), pohyb sa zdá byť rýchlejší, čo vás, ak ste netrpezlivý hráč ako ja, viac motivuje k lovu.
  • V hre Way of the Hunter sa môžete po mape pohybovať aj pomocou auta. Na začiatku ich máte niekoľko zadarmo. Autá však dokážu odplašiť zver, ale na druhú stranu zviera môžete zraziť autom.
  • Rovnako ako v oboch hrách, máte po mape rozmiestnených niekoľko chatrčí. V chatách môžete prespať, aby ste si skrátili čas, čo je užitočné pri love špecifickej zveri. Každá chatrč na mape je však trochu iná.

Na rozdiel od hry theHunter Call of the Wild (ktorá zaberá viac ako 70 GB miesta na disku) zaberá Way of the Hunter len 19 GB miesta na disku. Vďaka lepšej grafike je hra oveľa náročnejšia na HW, ale podľa môjho skromného názoru prináša aj o niečo lepší herný zážitok. Možno mi chýba hlasový chat medzi lovcami v multiplayeri. Urobilo by to hru uveriteľnejšou a realistickejšou a umožnilo by to hráčom lepšie komunikovať.

Way of the Hunter – Gameplay

Way of the Hunter PC – HW požiadavky

Aby ste vedeli, či si môžete zahrať hru Way of the Hunter na svojom PC, pre ľahšie porovnanie sme zahrnuli HW požiadavky tejto hry.

Minimálne PC HW požiadavky na hru Way of the Hunter:

Operačný systém Windows 7 alebo novší (64-bitový)
Procesor Intel Core i3-4160 nebo AMD FX-6300
Grafická karta NVIDIA GTX 660 nebo ATI Radeon HD 7870
Pamäť RAM 8 GB RAM
Voľné miesto na disku 20 GB voľného miesta
Zvuková karta Kompatibilné so zvukovým systémom DirectX 9.0c

Way of the Hunter doporučené HW požiadavky:

Operačný systém Windows 10 (64-bitový)
Procesor Intel Core i5-8400 alebo AMD Ryzen 5 1600X
Grafická karta NVIDIA GTX 1060 alebo AMD Radeon RX 580
Pamäť RAM 16 GB RAM
Voľné miesto na disku 20 GB voľného miesta
Zvuková karta Kompatibilné so zvukovým systémom DirectX 9.0cSimilar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *