Planet Crafter: recenzia, mapa, update. The planet Crafter Free demo
| | | | |

Planet Crafter: recenzia, mapa, update

Planet Crafter je simulačná hra, v ktorej hráči majú za úlhou teraformovať, preskúmať, tvarovať a rozvíjať vlastný svet. Jedinečná survival hra s craftením, ktorá určite očarí milovníkov vesmíru, skúmania a stavania.

The Planet Crafter Gameplay

Planet Crafter – Recenzia

Vašou primárnou úlohou v hre je teraformovať planétu na obývateľné miesto. Budete vysadení na neobývanej pustej planéte bez kyslíka, rastlín a zvierat. Vašou úlohou je to zmeniť. K dispozícií sú rôzne prístroje, ktoré budete musieť postaviť aby ste zabezpečili na planéte kyslík, teplo, rastliny ale aj zvieratá.Zaujímavým prvkom v hre je vývoj prostredia, ktorý sa dynamicky mení v závislosti od úrovne teraformačného procesu. Postupne v hre začnú pribúdať rieky, rastliny, zvieratá a dokonca aj dýchateľný kyslík. Hráči majú tiež možnosť stavať mestá, ťažiť zdroje a riadiť ekonómiu svojej planét.

V hre Planet Crafter majú hráči príležitosť byť tvorcami vlastných svetov, vytvárať jedinečné prostredia a formovať evolúciu života na svojich planétach. Hra kombinuje prvky simulácie a survival hry pričom ponúka hráčom široké možnosti na preskúmanie a kreativitu.

Grafika

Vizuálna stránka hry nepatrí medzi silné stránky. Grafika nie je nič extra, ale na druhú stranu ponúka hra The Planet Crafter vynikajúci zážitok s transformačného procesu planéty. Ak ste milovník prepracovaných detailov a potrpíte si na špičkové grafické spracovanie nebude to pre Vás tá správna šálka kávy.
Zvuk

Zvukové efekty a pestrosť zvukov nepatrí taktiež k silným stránkam hry. Po pár hodinách budete mať chuť vypnúť zvuk nakoľko sa podmaz v hre neustále opakuje.

Naše hodnotenie – 5/10

Planet Crafter mapa

Hra ponúka rozsiahlu mapu na ktorej môžete preskúmavať a stavať rôzne budovy a prístroje. V hre sa stretnete s viacerými biómami, kde sa nachádzajú iné suroviny, ktoré tam môžete ťažiť. Na začiatku hry nemáte kompas ani navigáciu, tak sa ľahko môžete stratiť. Postupom času sa vám odomkne kompas, možnosť vytvoriť si signalizačný maják a nakoniec môžete vyslať do vesmíru raketu, ktorá vám zmapuje planétu a postupne vám ukáže celú hernú mapu.

Planet Crafter Map. Mapa Planet Crafter. Hra Planet Crafter Recenzia

Planet Crafter update

Nedávno vyšiel update s názvom Volcanic Update. Tento update priniesol do hry nový bióm, ktorý môžete preskúmať. Vývojári sa snažia pridávať rôzne patche alebo doplnkový obsah aby prinášali hráčom lepší zážitok.

Planet Crafter – free download (demo)

Dobrou správou je, že vývojári dávajú možnosť hráčom si zahrať demoverziu zadarmo. Takže ak ste si neni istý či si hru zakúpiť vyskúšajte si zahrať demo a zistíte, či sú to dobre investované peniaze. Free verziu hry si zadarmo môžete stiahnuť v Steam službe.

HW požiadavky na hru Planet Crafter

Požiadavky Minimálne HW požiadavky Doporučené HW požiadavky
Operačný systém Windows 7 – 64-bit Windows 7 alebo novší
Procesor Intel Core2 Duo 2.4GHz alebo ekvivalentný Intel HD Graphics 5000 alebo lepšia, vyžadovaná podpora pre OpenGL
Pamäť 4 GB RAM 4 GB RAM
Grafická karta 2 GB VRAM 4 GB VRAM
Pevný disk 3 GB voľného miesta 3 GB voľného miestaSimilar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *