Tony Hawk's™ Pro Skater™ 1 + 2 recenzia, gameplay, HW požiadavky
| | | | | | | |

Tony Hawk’s™ Pro Skater™ 1 + 2 recenzia, gameplay, HW požiadavky

Tony Hawk’s™ Pro Skater™ 1 + 2 je remastrovaná verzia klasických hier Tony Hawk’s Pro Skater a Tony Hawk’s Pro Skater 2, ktoré boli pôvodne vydané v rokoch 1999 a 2000. Táto hra sa stala medzi fanúšikmi série veľmi očakávaným titulom a mnohí hráči boli zvedaví, ako sa nová verzia vyrovná pôvodným hrám.

Tony Hawk’s™ Pro Skater™ 1 + 2 recenzia

Jednou z najsilnejších stránok tejto hry je pre nostalgikov zachovanie ducha pôvodných hier. Tony Hawk’s™ Pro Skater™ 1 + 2 má navyše skvele spracované úrovne, ikonické skoky a triky, ako aj charakteristický soundtrack, ktorý sa stal neoddeliteľnou súčasťou série. Všetky tieto prvky boli verne prenesené do hry Tony Hawk’s™ Pro Skater™ 1 + 2. Grafika je ohromujúca, aj keď samozrejme nejde o fotorealistickú hru, ale skôr o vernú rekonštrukciu štýlu a atmosféry pôvodných hier.Ovládanie je pohodlné a intuitívne, takže sa hráči môžu okamžite vrhnúť do akcie. Okrem toho hra ponúka rôzne herné režimy vrátane kariéry, kde môžete plniť rôzne úlohy a misie, ako aj režimy pre viacerých hráčov na zábavu s priateľmi.

Tony hawk pro skater 1 2 - Remastered. Skoky triky. Recenzia

Jednou z mála drobných chýb tejto hry je možno obmedzené trvanie zábavy pre niektorých hráčov. Hoci máte možnosť opakovane hrávať úrovne a snažiť sa dosiahnuť čo najlepšie skóre, môže vás časom začať nudiť.
Celkovo je hra Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 vynikajúcim remasterom hier Tony Hawk’s Pro Skater 1 a 2. Ponúka skvelý zážitok pre fanúšikov série a zároveň dáva novým hráčom šancu zistiť, prečo sa séria stala takou kultovou. Je to vynikajúca zmes nostalgie a moderného spracovania, ktorá stojí za vyskúšanie.

Tony Hawk’s™ Pro Skater™ 1 + 2 gameplay

Pozrite si gameplay z hry Tony Hawk’s™ Pro Skater™ 1 + 2.

Tony Hawk’s™ Pro Skater™ 1 + 2 HW požiadavky

Minimálne HW požadavky Doporučené HW požadavky
Operačný systém Windows 10 Windows 10
Procesor Intel Core i5-3450 / AMD FX 8300 Intel Core i5-8400 / AMD Ryzen 5 2600
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 750 Ti / AMD Radeon HD 7950 NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 390
Operačná pamäť 8 GB RAM 12 GB RAM
Miesto na disku 45 GB voľného miesta 45 GB voľného miesta
DirectX Verzia 11 Verzia 12Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *