| | | | | | | |

WRC 9 recenzia, čeština, multiplayer, HW požiadavky

WRC 9 FIA World Rally Championship je realistický simulátor rallye pretekov, ktorý hráčom ponúka možnosť zažiť vzrušujúcu akciu a dobrodružstvo majstrovstiev sveta v rallye. Hru vyvinuli a vydali spoločnosti Nacon a KT Racing a je súčasťou série World Rally Championship (WRC).

Recenzia WRC 9

Grafika a fyzika: realistický zážitok z rallye

Hra sa môže pochváliť vynikajúcou grafikou a fyzikou, ktoré hráčom umožňujú zažiť rallye vo všetkých jeho náročných podobách. Detailné trate a vozidlá vytvárajú dojem autentického pretekárskeho prostredia.Oficiálne vozidlá a trate

WRC 9 obsahuje všetky oficiálne vozidlá, tímy a trate zo sezóny 2020 FIA World Rally Championship. Hráči si tak môžu vybrať svoje obľúbené vozidlo a pretekať na skutočných tratiach.

Herné režimy: rôzne možnosti pretekania

Hra ponúka širokú škálu herných režimov vrátane režimu kariéry, v ktorom môžu hráči postupovať od mladých začínajúcich jazdcov až po účastníkov svetového šampionátu. K dispozícii sú aj rôzne režimy výziev, rallycross a ďalšie, ktoré zaručujú dostatok obsahu pre fanúšikov rally.
WRC 9 recenzia, čeština, multiplayer, HW požiadavky

Dynamické prostredie: Počasie a systém deň/noc

Hra obsahuje realistický model počasia a dynamický systém dňa a noci, ktorý má významný vplyv na podmienky pretekov a stratégiu hráča.

Multiplayer a spolupráca: online preteky a tímová práca

WRC 9 umožňuje hráčom pretekať proti sebe v online multiplayeri a spolupracovať v tímoch s cieľom dosiahnuť čo najlepší výsledok.

Záver

Celkovo je WRC 9 FIA World Rally Championship úspešným prírastkom do série rally hier. Hra si zachováva vysokú úroveň realizmu a ponúka rozsiahly obsah pre fanúšikov rallye. Hoci sa hodnotenia môžu líšiť v závislosti od individuálnych preferencií hráčov, hra WRC 9 je medzi fanúšikmi rallye všeobecne dobre prijímaná a ponúka autentický a náročný pretekársky zážitok.
WRC 9 čeština
Bohužiaľ, WRC 9 nepodporuje češtinu a pre hru WRC 9 nie je voľne k dispozícii na stiahnutie žiadny neoficiálny modul a vzhľadom na vek hry možno ani nebude. To však nič nemení na kvalite hry a pôžitku z hrania vzhľadom na typ hry. 🙂

Naše hodnotenie: 7/10
WRC 9 multiplayer

Ako sme už spomenuli, vo WRC 9 je k dispozícii multiplayer, takže môžete pretekať proti sebe vo WRC 9 online alebo dokonca spolupracovať v tímoch. Lobby vo WRC 9 online bývajú až 4-krát väčšie ako v DiRT Rally 2.0, pozrite si náš článok: DiRT Rally 2.0.

HW požiadavky WRC 9

Minimálne HW požiadavky Doporučené HW požiadavky
Operačný systém Windows 10 (64-bit) Windows 10 (64-bit)
Procesor Intel Core i3-2100 alebo AMD FX-4350 Intel Core i5-6600k alebo AMD Ryzen 5 1600
Operačná pamäť 4 GB RAM 8 GB RAM
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 650 alebo AMD Radeon HD 6570 NVIDIA GeForce GTX 1060 alebo AMD Radeon RX 580
Voľné miesto na disku 30 GB 30 GBSimilar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *