Hogwarts Legacy recenzia, čeština, multiplayer
| | | | | | |

Hogwarts Legacy recenzia, čeština, multiplayer

Hogwarts Legacy je hra vyvinutá spoločnosťou Avalanche Software a vydaná spoločnosťou Warner Bros. Games. Príbeh sa odohráva v Rokforte, ktorý možno poznáte zo série kníh a filmov o Harrym Potterovi.

Recenzia Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy je vzrušujúca hra pre tých, ktorí nikdy nevideli sériu o Harrym Potterovi, ako aj pre fanúšikov série o Harrym Potterovi,. Spracovanie Rokfortu je veľmi autentické a dobre navrhnutá grafika dáva hre Hogwarts Legacy náskok. Niektorých z vás možno sklame, že nebudete hrať za Harryho Pottera a jeho priateľov, ale že príbeh bude zahŕňať vami vytvorenú postavu a niekoľko NPC, ktoré stretnete v Rokforte. Pri postupe hrou Hogwarts Legacy sa naučíte rôzne kúzla, ktoré vám pomôžu v bitkách, ale aj pri zbieraní určitých predmetov. Tieto kúzla môžete poznať z filmovej série o Harrym Potterovi. Okrem skúmania Rokfortu a bojov v hre si môžete vyskúšať aj súperenie s NPC v rámci jednotlivých úloh.Hra tiež ponúka možnosť vylepšovania, predaja a nákupu predmetov, ako sú klobúky, plášte, topánky a ďalšie. Tieto predmety posilnia vašu schopnosť brániť sa proti útokom a tiež vám umožnia prispôsobiť vzhľad vašej postavy, čo je príjemný, spestrujúci prvok v hre. Staré predmety potom môžete samozrejme predať u predajcov a za zarobené peniaze si kúpiť nové.

Hra Hogwart Legacy. Hra Harry Potter. Rokfordský express. Hogwart Legacy recenzia čestinaPríbeh hry Hogwarts Legacy je spracovaný tak, že v prvých hodinách hry si veľa súbojov neužijete. Najprv sa naučíte potrebné zručnosti pre boj a preskúmate Rokfort a jeho okolie. Jedinou zjavnou nevýhodou by mohlo byť, že niekedy sa dajú cut-scény preskočiť na počítači jednoduchým kliknutím pravým tlačidlom myši a inokedy musíte na počítači podržať pravé tlačidlo myši, aby ste scénu preskočili (čo je zvyčajne naznačené), neviem, či je to chyba, alebo je to zámer, ale v každom prípade to Avalanche Software nevychytal.

Naše hodnotenie – 8/10

Hogwarts Legacy multiplayer

Hogwarts Legacy bohužiaľ nemá multiplayer, vývojári sa zamerali na vylepšenie singleplayerového zážitku, čo sa im podľa nášho názoru podarilo. To, že Hogwarts Legacy zatiaľ nebude mať multiplayer, potvrdzujú aj samotní vývojári vo svojich FAQ, teda často kladených otázkach o hre. Mnohí hráči však dúfajú, že sa tento názor zmení, vzhľadom na povahu hry by asi najzaujímavejšou možnosťou bola kooperácia, t. j. hranie príbehu s kamarátom/kamarátmi, ako je to v hrách Far Cry, pozri napríklad našu recenziu Far Cry 4.
Hogwarts Legacy čeština

Hogwarts Legacy vo svojej oficiálnej verzii nepodporuje češtinu. Avšak existujú nadšenci a používatelia hry, ktorí uprednostňujú hranie pred čítaním a sledovaním cut-scén. Stránka Pariansky Raj spomenula, že za necelý týždeň po vydaní Hogwarts Legacy jeden používateľ vydal českú verziu. Túto verziu pôvodne vytvoril špeciálne pre seba, ale teraz by mala byť k dispozícii na stiahnutie. Vďaka AI bol preklad pripravený naozaj rýchlo na to, že Hogwarts Legacy obsahuje približne 1000 strán textu.

Hogwarts Legacy HW Požiadavky

Požiadavky na HW Hogwarts Legacy sú nasledovné:

Minimálne HW požiadavky Doporučené HW požiadavky
Operačný systém 64-bit Windows 10 64-bit Windows 10
Procesor Intel Core i5-6600 (3.3Ghz) alebo AMD Ryzen 5 1400 (3.2Ghz) Intel Core i7-8700 (3.2Ghz) alebo AMD Ryzen 5 3600 (3.6 Ghz)
Operačná pamäť (RAM) 16 GB RAM 16 GB RAM
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 960 4GB alebo AMD Radeon RX 470 4GB NVIDIA GeForce 1080 Ti alebo AMD Radeon RX 5700 XT alebo INTEL Arc A770
DirectX Verzia 12 Verzia 12
Voľné miesto na disku 85 GB 85 GBSimilar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *