Hraj online hry zadarmo cez internet, strieľačky s autami, tankami a ľodami, MMO, online hri
| | | | | | | | |

Hraj online hry zadarmo

Pripravili sme zoznam online hier zadarmo, ktoré môžete hrať bez poplatku. Jediné čo musíte vykonať je sa zaregistrovať a môžete hrať populárne hry cez internet. V zozname nájdete obľúbené strieľačky s tankami a autami, ale aj strategické – budovateľské videohry.

Obsah článku – Hraj online hry zadarmo

Ako si vybrať online hru zadarmo?

Prvý ukazovateľ sú nominácie a vyhraté ocenenia v herných súťažiach. Medzi ukazovatele kvalitnej hry je počet hráčov. Ak hru hraje veľa hráčov tak s vysokou pravdepodobnosťou sa o hru starajú aj vývojári. Medzi ďalšie ukazovatele patrí pravidelnosť vydávania patchov. Na hre sa nájdu vždy nejaké chyby a vždy je čo vylepšovať. Pridávanie záplat (patchov) ukazuje ako moc sa herný vývojári starajú o hru. Samozrejme netreba zabudnúť aj na pridávanie nového obsahu do hry. Hráč, ktorý odohral veľa času v hre už nemá čo nové objavovať. Pridaním nového obsahu do hry či už máp alebo herných módov sa hra stáva atraktívnejšia a prináša nové zážitky do hry.
Aké online hry zdarma sú populárne?

  • Vojnové strieľačky: s tankami, autami, loďami a vojakmi
  • Strategické – budovateľské
  • Online hry v aréne

War Thunder – vojnová online hra s lietadlami, loďami a tankami

 

MMO hra War Thunder bola spočiatku iba s lietadlami. Neskôr do nej pridali tanky a lode. Bojové stroje sú z obdobia 2. sv vojny a môžete hrať za rôzne národnosti od Japoncov, Američanov, Sovietov až po Nemcov. Počas hrania získavate body za ktoré si postupne odomykáte lepšie bojové stroje. Výber je pestrý či už zvolíte loď, tank či lietadlo tak každý kus bojovej techniky ponúka iné klady a zápory. Každý bojový stroj ponúka sa líši výzbrojou, odolnosťou či vybavením. Trénovanie posádky a úprava strojov za získané body dáva možnosť získať výhodu pred ostatnými hráčmi. War Thunder ponúka historické mapy na základe reálnej minulosti a tak sa hráč môže vžiť do bojov z obdobia 2.sv. vojny. Zaujímavá multiplayer hra, ktorá otestuje vaše hráčske schopnosti. Zaregistrujte sa do tejto online hry zadarmo a užite si herný zážitok naplno.Crossout – online strieľačka s autami

 

Hra sa odohráva v roku 2047, po zničujúcej katastrofe, ktorá navždy zmenila planétu. Videohra Crossout je zasadená do postapokalyptického sveta kde jazdíte na autách. Vašou úlohou je stavať a vylepšovať autá. Pre nových hráčov je k dispozícií tutoriál, ktorý vám predstaví mechaniku tejto online hry. Na začiatok dostanete základné auto, ktoré si môžete upravovať a vylepšovať. Na auto umiestňuje zbrane, nárazníky či kolesá. Vaše auto si môžete otestovať na tréningovej mape, kde preveríte funkčnosť a efektivitu. Crossout ponúka niekoľko herných módov s ktorých si môžete vybrať. Ak máte v obľube autá, tuningovanie a akčnú strieľačku tak jednoznačne táto hra je pre vás. Stačí sa zaregistrovať a hru môžete hrať online zadarmo.
Enlisted – online vojnová hra s vlastnou čatou

 

Free to play online strieľačka kde v roli veliteľa bojujete s vlastnou bojovou pechotou. FPS online hra Enlisted sa odohráva počas druhej svetovej vojny na ruskom fronte. V konflikte bojujete spolu s vašou pechotou. Počas hry sa môžete prepínať medzi svojimi vojakmi, ktorých ovláda AI. Bojovníkom, ktorých ovláda AI môžete dávať povely a tím pádom taktizovať. Na bojisku sa nachádzajú aj iný hráči či už spojenci ale aj nepriatelia.
Počas hry zbierate body, za ktoré si vylepšujete postavy či odomykáte bojové stroje ako napríklad lietadlá či tanky. Hra ponúka viaceré režimy a mapy a máte si z čoho vyberať.
Vyskúšajte túto FPS online hru zadarmo, zaregistrujte sa a boj môže začať.
Mech Arena – arkádová online strieľačka v aréne

 

Online hra Mech Arena je PvP strieľačka s robotmi v aréne, kde hrajú hráči v roli robota tzv. mecha. Vyberáte si z desiatky robotov s rôznymi zbraňami a schopnosťami. Hra ponúka niekoľko režimov a máp (arén) kde bojujete proti ostatným hráćom. Hra ponúka režimy ako 5vs5 či 2vs2. Každý režim a mapa si vyžaduje odlišné taktiky a postupy boja. Vyzbrojte svojho robota zo zbraňou a pekným skinom a hra v aréne môže začať. Online hra zdarma do ktorej sa zaregistrujete a hra môže začať.
World of Tanks – online hra s tankami

Ste nadšenec PvP tankových bitiek proti iným hráčom online? Určite vyskúšajte túto free to play multiplayer hru s tankami. Hra od vydania v roku 2010 prešla rôznymi zmenami a vylepšeniami. Na výber máte ľahké, stredné ťažké a ťažké tanky z rôznych zemí. Bojová flotila sa delí na tanky, delostrelectvo a stíhačov tankov. V tankovej hre nájdete cez 500 kusov bojovej techniky a to vrátane aj Československa. Jednoduchá hrateľnosť, dobrá grafika, množstvo tankov a vylepšovania ponúka táto online hra zdarma. Zaregistrujte sa a vychutnajte si túto epickú bitku s tankami.FORGE OF EMPIRES – Online hra zadarmo

 

FoE alebo aj Forge of Empires je strategická hra zameraná na budovanie impéria. Cieľom hráča je prejsť všetky obdobia vývoja ľudskej civilizácie od doby kamennej, železnej, stredovek cez súčasnú dobu až do vzdialenej budúcnosti. Forge of Empires ponúka získavanie surovín, objavovanie kontinentov, skúmanie technológií cez budovanie mesta. V hre hráte spolu s ďalšími hráčmi a môžete sa spájať do cechov a budovať tak silné spojenectvá. Hra je založená na komunikácií a kooperácií hráčov medzi sebou. FoE hraje už niekoľko miliónov hráčov a ak ste fanúšik budovateľských stratégií jednoznačne sa oplatí vyskúšať túto online hru zdarma.

Najlepšie a najpopulárnejšie online hry zdarma

Aké hry majú radi hráči online free hier? Jednoznačne medzi ne patria online hry strieľačky s tankami, loďami či autami. Veľkej popularite sa teší hlavne World of Tanks (WOT) či War Thunders. Hráči, ktorý obľubujú skorej autá, tak je pre nich vhodná hra Crossout. Časť hráčov obľubuje online stratégie (budovateľské) v tom prípade odporúčame vyskúšať Forge of Empires (FOE). Hráči, ktorí majú radi zápasy v aréne s robotmi na štýl arkádovky tak je vhodná hra Mech Arena.

Online hry zadarmo, hraj free hry online, online hry zdarma na, Hraj hry zadarmo online, onlajnovky zadarmo, free hri zadarmo, online hriSimilar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *