samp-superparba-gta-sa
| | | |

Legendárny CZ/SK SAMP server – SuperParba

SuperParba SAMP je populárny CZ/SK SAMP server, ktorý mal v čase svojej najväčšej slávy okolo 400 aktívnych hráčov denne – vďaka skúsenostiam zo SAMP serveru prišiel majiteľ ATomas s nápadom založiť server SuperParba FiveM, je to freeroam server s RP (roleplay) prvkami.

Joby na serveri  SuperParba SAMP

Na serveri SAMP SuperParba, ako aj na serveri SuperParba FiveM, môžete stretnúť rôzne postavy, ako napríklad medik, právnik, policajt, vojak, terorista, ruská mafia, yakuza, vodič kamiónu či autobusu. S týmito prácami a ďalšími možnosťami servera vás prevedie prepracovaný systém úrovní (v hre zadáte v chate /level). Za každú úroveň dostanete odmenu 50 000$ herných peňazí na váš bankový účet na serveri. Je to skvelý spôsob, ako začať na serveri SuperParba zarábať peniaze. Úlohy na rozdiel od SuperParba FiveM majú aj koeficient zárobku. To znamená, že zárobok je rozdelený do tried. Čím viac misií pre danú úlohu je vykonaných a čím viac hráčov úlohu vykonáva, tým je koeficient úlohy nižší. Zárobok úlohy sa adekvátne znižuje.Naopak, ak úlohu vykonáva menej hráčov, ktorí vykonávajú menej misií, koeficient je vyšší, a preto je váš zárobok potom vyšší.
Podobne ako v hre FiveM môžete spolu s ďalšími hráčmi jazdiť konvoje.
[CZ/SK] | Grand Theft Auto San Andreas Multiplayer | Super Pařba.eu

Trailer na známý server Super Pařba

Gangy na SuperParbe SAMP

Na serveri SAMP SuperParba sa môžete stretnúť s gangmi rovnako ako na FiveM. Okrem preberania zón gangov tu však hráčov veľmi baví Gang race – teda preteky gangov. Tieto preteky zvyčajne hrajú hráči v počte: 2vs2, 3vs3, alebo 4vs4. V týchto pretekoch gangov sú často rozdelené úlohy na CP, teda hráčov, ktorí prejdú cez kontrolné body do cieľa, alebo tzv. blok, keď hráči blokujú súperov, aby sa ľahšie dostali do cieľa ako prvý.

Firmy v SAMP SuperParba

Firmy sú ďalším spôsobom, ako server SuperParba SAMP umožňuje hráčom spolupracovať a zarábať peniaze v hre. Môžete si kúpiť spoločnosť, zamestnať hráčov a získať luxusné autá a vozidlá, ktoré potrebujete na to, aby ste vy a vaši spoluhráči mohli plniť úlohy, alebo misie (/missions). Vo svojej firme môžete regulovať, znižovať, zvyšovať a vlastne všeobecne upravovať platy hráčov. Upravovanie platov hráčov má dopad na ziskovosť vašej firmy.Prečo hrať na serveri SuperParba SAMP?

Medzi hlavné dôvody, prečo hrať na serveri SuperParba SAMP je niekoľko. Niekoľko výhod bolo spomenutých vyššie. Na serveri je priateľská komunita s ktorou zažijete mnoho zábavy.Okrem toho sa na serveri SuperParba SAMP môžete stretnúť s možnosťou obchodovania medzi hráčmi. Simulácia reálnej ekonomiky v podobe obchodovania (domy, nehnuteľnosti, firmy, autá atď.). Medzi ďalšie výhody nepochybne patrí možnosť hrať zadarmo. V ponuke je aj rozsiahly prémiový systém, kde za pár korún môžete získať množstvo rôznych VIP výhod.

✔️ Sleduj Youtube kanál GamesquadSK🔔Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *