Minecraft annihilation minihra, herné servery Annihilation minecraft
| | |

Minecraft minihra Annihilation

Annihilation je populárna minihra v survival hre Minecraft, ktorú si môžete zahrať na herných serveroch Minecraftu.

Minecraft Annihilation – minihra v štýle LoL

Minecraft Annihilation je jednou z najpopulárnejších minihier, ktoré môžete hrať na multiplayerových serveroch Minecraft. Anihilation je v niektorých ohľadoch podobný populárnej hre League of Legends, ale s tým rozdielom, že v hre sú 4 tímy. Táto minihra zvyčajne trvá približne 40 minút, ale niekedy je hra rýchlejšia, inokedy pomalšia.

Tímová spolupráca je v hre Annihilation veľmi dôležitá, pretože v skutočnosti súťažíte s tromi tímami, čo robí hru zložitejšou. Cieľom hry Annihilation je zničiť súperov nexus alebo mať posledný nezničený nexus. Môžete sa napríklad spojiť so súpermi a pomôcť im zničiť druhé nexusy. Minihra Minecraft Annihilation má viacero fáz, v ktorých si postupne vylepšujete vybavenie, aby ste v tejto minihre uspeli.

Minecraft annihilation minihra, herné servery Annihilation minecraft
flickr.com | autor: hobbymb

Etapy v Minecraft Annihilation

Minihra Annihilation v Minecrafte má niekoľko fáz, ktoré sa „odomykajú“ počas hry a umožňujú vám pohybovať sa smerom k nepriateľským uzlom, pozrime sa, aké fázy má Minecraft Annihilation:

  • Fáza 1 – Prvá fáza je určená na vyťaženie potrebných zdrojov na výrobu nástrojov, na tento účel sa v strede mapy objavia železné bloky. V tejto fáze nemôžete zničiť súperov nexus.
  • Fáza 2 – V druhej fáze už môžete zničiť nexus, preto je nutné aby ste bránili svoj nexus. Najviac poškodenia spôsobíte nepriateľskému nexusu krompáčom. Na mape sa objavujú aj bossovia, od ktorých môžete získať rôzne očarované alebo diamantové predmety.
  • Fáza 3 – Od tretej fázy nájdete v strede mapy diamanty, z ktorých si môžete vyrobiť diamantové zbrane a brnenia.
  • Fáza 4 – Od štvrtej fázy môžete variť elixíry, ktoré vám umožnia využívať pozitívne účinky elixírov na ľahší útok. Taktiež môžete používať vrhacie elixíry s účinkom jedu či slabosti na účinnejšiu obranu.
  • Fáza 5 – Piata fáza prináša dvojité poškodenie nexov, vďaka ktorému si z nepriateľského nexu odnesiete dvakrát viac HP ako z nepriateľského.
Jsem ZLODĚJ na ANNIHILATION?! Minecraft Gameplay

Dnes jsem si zahrála annihilation a ukradla jsem tam někomu něco dost dobrého, jestli se chceš dozvědět, co jsem ukradla, tak dokoukej video až do konce!

Kde môžem hrať Minecraft Annihilation?

Minecraft Annihilation si môžete zahrať na mnohých CZ/SK Minecraft serveroch. Minihru Anihilation nájdete napríklad na českom servery survival-games.cz. Túto minihru si môžete zahrať aj na zahraničných Minecraft serveroch, ktoré sa špecializujú na minigames,

Minecraft anihilation servery

Prinášame vám zoznam serverov, na ktorých si môžete zahrať minihru Minecraft Annihilation:

Názov serveru IP adresa
Minewind topmc.minewind.net
PixelEdge play.pixeledgebd.com
Acentra MC play.acentramc.com
Block Builder SMP play.blockbuildersmp.xyz
ShowBow shotbow.net
Annicraft mc.annicraft.net

V tabuľke sú uvedené populárne servery Minecraftu. Na týchto severoch môžete hrať Annihilation s hráčmi z celého sveta, väčšinou z Európy a USA.

✔️ Sleduj Youtube kanál GamesquadSK🔔Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *