rust-recenzia-survival-hry-hw-naroky
| | | | | | |

Rust recenzia popularnej survival hry + HW nároky

Survival hru Rust som si zahral na Steame. Musím uznať, že ak ste fanúšikom hier o prežitie, nemala by vo vašom hernom repertoári chýbať.

O hre Rust

Rust je hra na prežitie pre viacerých hráčov, ktorá sa odohráva v otvorenom svete plnom nebezpečenstva. Hráči začínajú s minimálnym vybavením a musia zbierať zdroje, budovať svoje prístrešky a bojovať proti nebezpečenstvám, ako sú divoké zvieratá, hladomor a ostatní hráči.

rust-recenzia-tazenie-sulfuru
V hre Rust je k dispozícii rôznorodý arzenál zbraní a nástrojov, ktoré môžu hráči používať na obranu proti nepriateľom alebo na rabovanie iných hráčov. V hre Rust sa nachádzajú aj prvky ako crafting a research – (výskum), ktoré hráčov motivujú objavovať nové možnosti prežitia v divočine.

Jednou z najväčších výziev hry Rust je interakcia s ostatnými hráčmi. Hráči si môžu nájsť priateľov a vytvoriť vlastnú komunitu, ale môžu sa stať aj nepriateľmi a bojovať proti sebe. Rust je preto intenzívna hra, ktorá môže byť veľmi zábavná, ale aj nervy drásajúca.
Rust recenzia

Táto hra je dobrá napríklad na víkendový oddych. Môžete hrať na PvP aj PvE serveroch s rôznymi režimami a vylepšeniami. Avšak po dlhšej dobe hrania vás hra môže omrzieť. Ako asi najväčší problém, vidím napríklad to, že domy tzv. základne hráčov pracujú s prvkom stability. Ak domček nie je dostatočne stabilný, tak po dlhšom čase (rádovo X hodín), sa môže stať, že vaša základňa už nie je, alebo sa postupne rozpadá. Ak hodnotíme komplexne survival hru Rust tak by si ju určite nemal nechať fanúšik tohto žánru.

Tip na článok – Najlepšie survival hry na PC, PS a Xbox

Kde kúpiť Rust?

Hru Rust si môžete kúpiť napríklad na heureke, kde si môžete porovnať ceny.
Rust HW požiadavky

Minimálne HW požiadavky na hru Rust.

Operačný systém: Windows 8.1 64bit
Procesor: Intel Core i7-3770 / AMD FX-9590 nebo lepší
Pameť: 10 GB RAM
Grafická karta: GTX 670 2GB / AMD R9 280 nebo lepší
Pevný disk: 25 GB voľného miesta
Direct X: Verze 11

Rust gameplay

Ak chcete vidieť zábery z hrania hry Rust, tak si nenechajte újsť tento gameplay.Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *