mafia-3-definitive-edition-recenzia-hw-poziadavky
| | | | | | | |

Mafia 3: Definitive Edition – recenzia, HW požiadavky

Mafia 3 (názov sa niekedy píše rímskymi číslicami, t. j. Mafia III) je videohra vydaná v roku 2016. Hra sa odohráva v roku 1968 v New Bordeaux, fiktívnej verzii New Orleans. Hlavnou postavou hry je Lincoln Clay, ktorý sa vracia z Vietnamu.

O hre Mafia 3

Mafia III ponúka hráčom otvorený svet, čo znamená, že sa hráč môže voľne pohybovať po meste New Bordeaux. Hráč môže stretnúť rôzne postavy, ktoré mu budú poskytovať rôzne misie a úlohy. Tieto misie môžu byť rôznorodé a väčšinou zahŕňajú boj proti mafii. Hráč môže používať rôzne zbrane vrátane pištolí, pušiek a granátov. Hra ponúka aj rôzne vozidlá, napríklad autá či lode.

Mafia 3 ponúka skvelý príbeh, ktorý je plný napätia a akcie. Hráč sa snaží pomstiť smrť svojej mafiánskej rodiny, čo ho privádza do mnohých nebezpečných situácií. Hra má skvelé postavy, ktorých scenáre sú dobre napísané a majú hĺbku. Hra obsahuje aj skvelý soundtrack, ktorý je plný populárnych piesní zo 60. rokov 20. storočia.Mafia 3 má skvelú grafiku plnú detailov. Nové Bordeaux je veľmi dobre navrhnuté mesto, ktoré vyzerá veľmi autenticky. Hra ponúka aj skvelú atmosféru, ktorá dokáže hráča vtiahnuť do deja a udalostí.

Dojmy z hry Mafia III – recenzia

Moje dojmy z Mafie III sú dosť obmedzené na prvú hodinu a pol hrania, keďže som nedohral celý príbeh. Mafia III sa naozaj nedá porovnať s Mafiou 1 a Mafiou 2. Hra obsahuje hneď niekoľko easter eggov vrátane Vita Scalettu z druhého dielu legendárnej Mafie a zmienok o Empire Bay v dialógoch, čo je mesto, v ktorom sa odohráva Mafia 2. V porovnaní s Mafiou 2 má Mafia III podľa môjho názoru horší spôsob mierenia, preto je mierenie menej presné a pri streľbe skôr miniete viac nábojov.

mafia-3-recenzia-hw-poziadavky
Po grafickej stránke je Mafia 3 hrou, o ktorej by som nepovedal, že má lepšiu grafiku ako Mafia 2. Má grafiku, ktorá je pravdepodobne neporovnateľná s predchádzajúcou Mafiou 2. Realistickým prvkom je, že keď zabíjate nepriateľov v Mafii 3, dostávate muníciu. Tá vám naozaj nenaplní zásobnníky zbraní do plna, ale dostanete len niekoľko nábojov. Bohužiaľ, keďže pri hraní Mafie 3 si s nostalgiou spomínam na Mafiu 1 a Mafiu 2. Jazda je tiež fajn, keďže autá dokážu byť rýchle, len NPC sú možno až príliš pomalé. Ako fanúšika multiplayer žánru ma sklamalo, že hra nemá multiplayer.

Kde kúpiť hru Mafia 3?

Hru Mafia 3 si môžete zakúpiť na platformách, ako je napríklad Steam. Táto herná platforma poskytuje ďalšie herné funkcie v podobe možnosti získavať a obchodovať so zberateľskými kartami. Tie môžete použiť na vytváranie odznakov pre svoj profil v službe Steam. Okrem iného, až do 2. marca 2023 je hra Mafia 3 Definitive Edition v predaji na službe Steam len za 9,89 EUR. Mafiu 3 si potom môžete zahrať na PS4, Xbox One alebo PC.
Mafia 3: Definitive Edition HW požiadavky

Aké má HW nároky Mafia 3? Požiadavky na herný počítač nie sú až tak vysoké. Hru rozbeháte aj na staršom počítači. Pozrite si minimálne a odporúčané HW požiadavky.

Minimálne HW požiadavky pre Mafia 3 Definitive Edition

Operačný systém: Windows 7 64-bit
Procesor: Intel I5-2500K, AMD FX-8120
Pamäť: 6 GB RAM
Grafická karta: 2GB of Video Memory & NVIDIA GeForce GTX 660, AMD Radeon HD7870
Pevný disk: 50 GB voľného miesta
Zvuková karta: DirectX Compliant Sound card
Doporučené HW požiadavky pre hru Mafia 3 – Definitive Edition:

Operačný systém: Windows 7 64-bit
Procesor: Intel I7-3770, AMD FX 8350 4.0 Ghz
Pamäť: 8 GB RAM
Grafická karta: 4GB of Video Memory & NVIDIA Geforce GTX 780 or GeForce GTX 1060, AMD Radeon R9 290X
Pevný disk: 50 GB voľného miesta
Zvuková karta: DirectX Compliant Sound card

Tip na článok: Herná séria Mafia

Mafia 3: Definitive Edition Gameplay
Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *