steam-herna-platforma-a-socialna-siet
|

Steam – herná platforma a sociálna sieť

Platforma Steam je populárna herná platforma, ktorá umožňuje kupovať hry a herný obsah z počítača alebo webovej aplikácie. Platforma tiež umožňuje hráčom spájať sa a spoločne hrať hry alebo obchodovať.

Čo je služba Steam?

Steam je populárna platforma na vytváranie hier a sociálnych sietí, ktorú vytvorila spoločnosť Valve. Spoločnosť okrem iného stojí za sériou populárnych strieľačiek Counter-Strike alebo Team Fortress. Steam umožňuje hráčom obchodovať s hernými predmetmi, ktoré môžu získať napríklad otváraním debien v hre Counter-Strike: Global Offensive alebo hraním iných hier. Na uľahčenie predaja herných predmetov za skutočné peniaze existujú špeciálne stránky, ktoré nie sú spojené so službou Steam. Využívajú rozhranie API služby Steam, ktoré sa ponúka hráčom, vývojárom a celej komunite na vývoj vlastných úprav hier a rozvoj. Súčasťou služby Steam je aj takzvaná dielňa Steam Workshop, ktorá združuje hráčov, ktorí vytvárajú modifikácie, napríklad herné mapy, skiny CS:GO atď. V niektorých prípadoch sa vývojári rozhodnú použiť výtvory z dielne Steam Workshop a použiť ich v hre.

Tip na článok: Aplikácie na hry: sťahovanie hier do mobilu alebo PC

steam-herna-platforma-a-socialna-siet

Steam support – Podpora služby Steam

Podpora služby Steam (Steam Support) slúži na riešenie problémov, s prihlásením, platbami, ukradnuté účty na službe a ďalšie. Na prvú odpoveď zvyčajne automaticky reaguje robot. Zvyčajne vám podpora služby Steam odpovie na váš problém do niekoľkých dní. Niekedy môže odpoveď a riešenie (z mojich skúseností) trvať aj mesiac alebo viac. Ak ste však dostali ban VAC a chcete ho zrušiť, máte, žiaľ, smolu a ani podpora služby Steam vám nepomôže, budete si nakoniec musieť vytvoriť nový účet a kúpiť novú hru, v ktorej máte ban VAC. Dôvodom je, že ban VAC je za podvádzanie, ktoré služba Steam netoleruje.Store Steam – obchod a nakupy v službe Steam

Store Steam – alebo obchod v službe je hlavným zdrojom príjmov spoločnosti Steam. Služba umožňuje kupovať hry a DLC prostredníctvom obchodu Steam Store a umožňuje vývojárom mimo spoločnosti VALVE publikovať svoje hry a ponúkať ich na predaj. V obchodoch ako G2A alebo Key4You si okrem kľúčov k hrám môžete kúpiť aj kľúče Steam, darčekové karty, pričom najobľúbenejšia je darčeková karta na Steam v hodnote 10 eur.
Umožňuje karta Steam PaySafeCard? Iste, pre mladých hráčov je karta PaySafeCard jednou z najobľúbenejších platobných metód. Kde si môžete kúpiť kartu na dobitie peňaženky? Pay safe card si môžete kúpiť na každej čerpacej stanici, v obchodoch a na ďalších miestach. Služba má aj komunitné trhovisko, kde môžete predávať svoje herné dropy alebo ich kupovať od iných hráčov. Potom za predané herné dropy nakupovať veci, ako sú hry či DLC, ako to niekedy robíme my, aby sme vám priniesli kvalitný obsah na základe našich skúseností.


Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *