squid-game-cz-sk-online-hra-na-mobily
| | | |

Squid game online hra zdarma na pc a mobil

Online hra na pc zadarmo vo webovom prehliadači na námet akčného kórejského seriálu Squid Game. Seriál si získal mnoho priaznivcov po celom svete.

Kórejský seriál Squid Game

Kórejský akčný seriál s prvkami drámy získal obrovskú fanúšikovskú základňu po celom svete. Seriál sa odohráva v Kórei a hlavnou postavou je gambler a rozvedený otec Seon Gi-hun.

Dej seriálu je o 456 hráčov, ktorí hrajú detské hry v ktorých im ide o život a veľký balík peňazí. Víťaz môže byť len jeden a môže sa obohatiť o približne 45 miliárd wonov (34 mil €). Squid Game je plná neočakávaných zvratov a prekvapení.
Sériu si môžete pozrieť na Netflixe pričom premiéra filmu bola v septembri 2021.

Kórejskí seriál prilákal cez 140 miliónov divákov v rôznych krajinách sveta. Pozitívnych ohlasov sa dočkala aj u kritikov.

Online hra zadarmo vo webovom prehliadači Squid Game

Hru squid game si môžete zahrať online vo vašom webovom prehliadači bez nutnosti sťahovať hru. Minihra spočíva v bežeckej súťaže, kde hráči majú oblečené typické oblečenie s číslami. Vašou úlohou je prebehnúť čiaru na konci herného poľa. Dávajte si pozor na signál, ktorý Vám oznamuje kedy máte zastaviť aby ste hru prežili. Úlohou je prekročiť finálnu čiaru v časovom limite. Zahrajte si online hru zadarmo Squid Game.

squid-game-online-pc-hra-zadarmo-vo-webovom-prehliadaci
Squid game online hra zadarmo vo webovom prehliadači | flickr.com | Autor: Huw Gwilliam

Squid Game hra na mobilné telefóny

Mobilnú hru Squid Game si môžete stiahnuť aj do mobilného telefónu cez google app store.Vašou úlohou bude splniť úlohy ako vo filmovej predlohe. Zahrajte si online multiplayer minihru Squid Game v mobile. Ak si chcete zahrať inú hru do mobilu a neviete akú, prečítajte si článok – Najlepšie mobilné hry zadarmo na stiahnutie

Squid game online mobilná hra, multiplayer hra do telefónu sk, cz , en
Squid game multiplayer hra do mobilu | flickr.com | Autor: Marco Verch Professional Photographer

✔️ Sleduj Youtube kanál GamesquadSK🔔Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *