cyberpunk-2077-afterlife-bar-night-city-pribeh-hw-naroky
| | | | | | |

Cyberpunk 2077 príbeh z Night City – Recenzia

Cyberpunk 2077 je RPG hra od herného vývojárskeho štúdia CD Projekt Red. Poľské vývojárske štúdio má za sebou úspešnú trilógiu Zaklínač (The Witcher). Vydanie hry Cyberpunk prešiel vlnou kontroverzie v prípade hrateľnosti. Zniesla sa vlna kritiky na hrateľnosť a akcie spoločnosti začali klesať. CD Projekt Red ale nezaháľalo a vydalo viacero patchov, ktoré posunuli hru na kvalitnú úroveň. Na RPG hru vyšiel aj Next-Gen patch, ktorý posúva úroveň hrania o level vyššie.

Žáner hry: RPG, Akčná
Žáner hry podľa platformy: RPG na PC, RPG na Xbox, RPG na PS,
Počet hráčov: Single player
Na herné platformy: PC, Xbox, PS
Vývojárske štúdio: CD Projekt Red
Engine hry: RED Engine 4
Rok vydania hry: 2020
Ostatné tagy: Open world

Obsah článku – Cyberpunk 2077 príbeh z Night City:

Welcome to the Night City – Cyberpunk 2077

Akčná RPG hra v otvorenom futuristickom svete v ktorom vládnu gangy, rýchle autá, peniaze, česť a sláva. Príbeh sa odohráva v meste Night City a v okolitej púšty, kde ako nájomný žoldnier menom V zažijete napínavý príbeh plný prestreliek, závodov, implantátov, pästných súbojov či lásky. Osud V máte vo vlastných rukách, kde vaše rozhodnutia majú vplyv na vývoj deja. Nelineárna RPG hra Cyberpunk 2077, kde Vaše činy rozhodujú o priebehu hry a jeho záveru. Hru vytvorilo herné vývojárske štúdio CD Projekt Red.

Cyberpunk 2077 — Official E3 2019 Cinematic Trailer

Cyberpunk 2077 akčná RPG hra s otvoreným svetom – trailer

Hlavné postavy a príbeh v hre

Prvý parťák s ktorým budete spolupracovať je Johny Welles a s ním aj zavýtate do hlavného mesta – Night City. Najhlavnejšou postavou okrem hrdinu V je Johny Silverhand a stvárnil ho známy americký herec Keanu Reeves, ktorý hral vo viacerých slávnych filmoch ako Matrix, John Wick, Constantine a ďalších.
Hlavný hrdina V nešťastnou zhodou okolností implantuje do tela čip, kde sa nachádza myseľ spomínaného hrdinu Johny Silverhand. Počas hry rozvíjate vzťah s Johnym a konverzujete cez vnútorný monológ. Dôležité postavy v hre sú: Judy Alvarez, Adam Smasher, Goro Takemura či Saburo Arasaka. Vašou úlohou počas hry je sa rozhodovať v rôznych situáciách, ktoré budú mať vplyv na celkový koniec a tých je viacero. Vzťahy medzi postavami sú zaujímavo prepletené.

Open world hra Cyberpunk 2077 – Mapa

akcna-open-world-rpg-hra-cyberpunk-2077-mapa

Akčná hra Cyberpunk 2077 má otvorený svet kde je možné sa pohybovať bez obmedzení. V mape je možné filtrovať body záujmov, misie, vlastné byty a iné miesta. RPG hra Cyberpunk 2077 umožňuje na mape aj rýchle cestovanie aby sa hráč mohol okamžite presúvať medzi rôznymi bodmi. Otvorený svet v hre dáva možnosť objavovať zaujímavé zákutia nielen v Night City ale aj v priľahlej pustatine.

Autá v hre

V hre sa nachádzajú ako obvykle pomalé ale aj rýchle autá či motorky. Môžete ich buď ukradnúť alebo si ich kúpiť a následne ich používať. Výhodou hry je, že si jednoducho privoláte ľubovoľné zakúpené auto či motorku z garáže.Cyberpunk 2077 na herné zariadenia – Xbox, Playstation a počítač

RPG hra Cyberpunk je kompatibilná na rôzne herné platformy – Xbox série One, X|S, Playstation 4 či PS 5 a počítač. Next-Gen patch vyšiel zároveň s Patchom 1.5, ktorý uzrel svetlo sveta vo februári 2022 a zároveň si môžete užiť naplno 4K, HDR či 30/60 FPS.

cyberpunk-2077-afterlife-bar-night-city-pribeh-hw-naroky
Cyberpunk 2077 – Bar Afterlife | flickr.com | autor: Stefans02

Cyberpunk 2077 Tipy a triky

Nižšie sú uvedené tipy a triky pre hru Cyberpunk 2077:

  • Investujte do bodov zručností: priebežne získavajte a investujte body zručností do rôznych skillov, ktoré zodpovedajú vášmu hernému štýlu.
  • Preskúmajte Nočné mesto: mimo hlavného príbehu je tu veľa vedľajších misií a zaujímavých miest.
  • Optimalizujte svoje vybavenie: vylepšujte a optimalizujte svoje zbrane, oblečenie a implantáty. Získajte výhodu v boji tým, že si vybavíte lepšie a výkonnejšie vybavenie.
  • Používajte quickhacking: Quickhacking je v hre Cyberpunk 2077 dôležitým prvkom. Naučte sa používať quickhacky na zneškodnenie nepriateľov, vyradenie bezpečnostných systémov a ďalšie taktické útoky.
  • Používajte stealth: V mnohých situáciách vás stealth môže posunúť ďalej. Skrývajte sa, používajte sieťové uzly a zariadenia na tichú likvidáciu nepriateľov.
  • Preskúmajte možnosti dialógu: Dialóg je dôležitou súčasťou príbehu. Venujte pozornosť možnostiam dialógu a využívajte svoje voľby na ovplyvnenie príbehu a vzťahov medzi postavami.
  • Používajte kybernetický softvér a implantáty: Investujte do implantátov, ktoré vám poskytnú nové schopnosti a výhody. Vylepšite svoje telo a získajte výhodu v rôznych situáciách.
  • Plňte vedľajšie misie: Vedľajšie misie vám poskytnú ďalšie možnosti, ako získať skúsenosti, odmeny a preskúmať herný svet. Nezanedbávajte ich.
  • Získajte dobré vozidlo: V Nočnom meste vám vozidlo umožní rýchlejší pohyb a efektívnejší prístup do rôznych oblastí. Investujte do dobrého vozidla.

Cyberpunk 2077 HW požiadavky na počítač

Aby ste si mohli užiť herný zážitok z hry Cyberpunk 2077 na počítačovej verzií hry je potrebné spĺňať minimálne požiadavky na hardvérové nároky pre PC.

Minimálne hardvérové požiadavky na hru Cyberpunk 2077 | 1080p na herný počítač

Procesor (CPU): Intel Core i5-3570K or AMD FX-8310
Operačný systém (OS): Windows 7 or 10 (64-bit)
Ram: 8GB
Grafická karta (GPU): Nvidia GeForce GTX 780 3GB or AMD Radeon RX 470
VRam: 3GB
Direct X: Verzia 12
Potrebné úložisko: 70 GB Harddisk
Hru s nastavením GFX je možné hrať na úrovni: Nízke

✔️ Sleduj Youtube kanál GamesquadSK🔔Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *