War Thunder - recenzia, HW požiadavky, gameplay
| | | | | |

War Thunder – recenzia, HW požiadavky, gameplay

War Thunder alebo World of Tanks? Krátka recenzia hry War Thunder vám určite pomôže rozhodnúť sa.

War Thunder recenzia

Mal som možnosť zahrať si bojovú hru War Thunder. Nemyslím si, že mám zručnosti, aj keď to vyzeralo celkom sľubne v prvých bitkách. V hre bolo dosť skilled hráčov, ale aj tak nebol problém získať nejaké killy. Na hre War Thunder sa mi páči, že je realistickejšia ako World of Tanks a kombinuje aj prvky World of Warplanes alebo World of Warships, takže okrem tankov môžete vo War Thunder používať aj bojové lode a stíhačky. V pozemných bitkách s tankami sa pravidelne používajú aj stíhačky, s ktorými môžete potrápiť nepriateľský tím a získať tak killy a veľa hernej meny. Taktiku kamikadze neodporúčam kvôli rôznej veľkosti tímu s možnosťou niekoľkých respawnov.

Vojnová hra War Thunder Recenzia. Hw požiadavky War thunder. War thunder gameplayPre noobov je príjemné mať možnosť opakovane obnoviť vozidlo. Okrem vozidiel druhej svetovej vojny sa môžete postupne prepracovať k vozidlám studenej vojny a hrať v režime svetovej vojny. Ako nevýhodu v hre považujem zložitejší užívateľský výskum vozidiel a ich súčastí, tento výskum by mohol byť intuitívnejší.War Thunder sa správa realistickejšie ako World of Tanks, pokiaľ ide o ničenie textúr (napríklad náraz do kamenného plota, stromu, bariéry alebo nižších budov). Na rozdiel od hier Wargaming, kde sú tanky, stíhačky a lode rozdelené v úrovniach úplne iným spôsobom a v jednej úrovni môžete nájsť viac vozidiel. Hre War Thunder dávam hodnotenie 7/10 vzhľadom na jej konkurencieschopnosť a žáner.

Vojnová hra War Thunder. Tank v hre War Thunder. Hw požiaadvky War thunder.War Thunder HW požiadavky

War Thunder má pravdepodobne náročnejšie HW požiadavky ako World of Tanks, minimálne náročnejšie ako WoT Blitz. Nižšie je uvedená tabuľka s HW požiadavkami War Thunder:

Minimálne HW požiadavky Doporučené HW požiadavky
Operačný systém Windows 7/8/10 (64-bit) Windows 10 (64-bit)
Procesor Intel Core i3 Intel Core i5
RAM 4 GB 8 GB
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7850 NVIDIA GeForce GTX 960 / AMD Radeon R9 390
DirectX Verzia 11 Verzia 11
Pevný disk 20 GB voľného miesta 20 GB voľného miesta
Internetové pripojenie Širokopásmové pripojenie k internetu Širokopásmové pripojenie k internetu

Samozrejme, čím výkonnejší je váš počítač, tým lepšie bude hra War Thunder fungovať. Pozrite si náš článok o tom, ako si vybrať herný počítač.
War Thunder Gameplay

Ak sa rozhodujete, či si hru zahrať, na základe hrateľnosti, nebudete sklamaní. V hre War Thunder nájdete nespočetné množstvo gameplayov, a to ako pre hru všeobecne, tak aj pre jej rôzne módy.

War Thunder alebo World of Tanks?

Rozhodujete sa medzi hrami War Thunder a World of Tanks? To je otázka, že či máte radšej realistickejšie bitky? Alebo máte radšej intuitívnejšie ovládanie hry? Ak ste na prvú otázku odpovedali kladne, potom určite War Thunder. Ak ste odpovedali na druhú otázku, odporúčame WoTko.Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *