herni-server-faceit-dota-counter-strike
| |

FACEIT herná platforma zameraná na CS:GO, LoL a Dota2

FACEIT je platforma na hranie, ktorá generuje one-time servery. Je hlavne určená pre kompetitívnych hráčov, ktorý radi hrajú Counter-Strike Global Offensive (CS:GO), League of Legends (LoL) alebo Defense of the Ancients (Dota2) a ďaľšie.

Obsah článku

Na platforme hraje okolo 22 miliónov hráčov s ktorými môžete súperiť v ligách, turnajoch a zápasoch. Hranie na tejto hernej platforme je „FREE“ (zadarmo). Platforma ponúka možnosť si zakúpiť „rolu“ SUPPORTER, alebo PREMIUM ktoré má rôzne výhody.

FACEIT - herná platforma na rôzne multiplayer hry, Logo FACEIT
Logo FACEIT | zdroj:FACEIT

Aké hry si môžem zahrať na platforme FACEIT?

Herná platforma FACEIT ponúka oveľa viac hier ako vyššie spomínané hry. Na platforme nájdete obľúbené multiplayer hry rôznych žánrov. Prinášame zoznam hier, na ktoré si môžete vygenerovať server a hrať online s priateľmi alebo ľuďmi z celého sveta. Na výber je množstvo hier, ktoré sú zaradené aj do E-sportu. Vynikajúca príležitosť ako si zlepšiť svoje hráčske skúsenosti.

Hry na hernej platforme FACEIT

Hry na FACEIT

FIFA 2022 NHL 2020
PUBG DOTA 2
CS:GO LOL
ROCKET LEAGUE WOT EU
SMITE BRAWL STARS
WARFACE RAINBOW 65
HEARTHSTONE CLASH ROYALE
HALO MCC HALO 5 XBOX
VALORANT PUBG MOBILE
LOL: WILD DRIFT HALO INFINE
NEW STATE MOBILE

Prečo hrať na hernej platforme FACEIT?

Na FACEIT funguje anti-cheat, ktorý banuje hráčov využívajúcich hacky a cheaty na podvádzanie. Herná platforma obsahuje aj štatistiky vďaka ktorým môžete sledovať vaše úspechy v hraní. Na plarfome prebiehajú aj súťaže o ktoré sa oplatí zabojovať s ostatnými hráčmi. Na hernej platforme hraje okolo 22 miliónov hráčov a nemusíte sa obávať, že nenájde spoluhráčov či súperov na hranie.
Pri porovnaní FACEITu s matchmakingom vídime hneď niekoľko zmien:

  • Hrá sa na levely v rozmedzí 1-10, tzv. ELO,
  • lepšie 128-tick servery,
  • možnosť dostať sa do vysnívanej FACEIT PRO League a byť profesionálny hráč.

FACEIT Anti-cheat – cheatovanie sa nevypláca

Pre poctivých hráčov je anti-cheat skvelá správa, nakoľko sa ukáže ich pravý skill v hraní. Využívanie zakázaných praktík pre “zlepšenie” herného výkonu je častokrát frustrujúce pre podstivých hráčov, nakoľko sú v nevýhode pred hráčmi, ktorý využívajú cheaty. Pre hráčov, ktorí radi využívajú cheatovanie alebo iné zakázané praktiky je to nemilá správa. Jednoznačne Anti-Cheat systém je vynikajúci systém ako zabezpečiť poctivé hranie na serveri.

FACEIT anticheat system - ochrana proti cheatovanu na serveri

Aké vecné výhry môžem vyhrať na FACEIT?

V súťažiach na hernej platforme môžete vyhrať nielen skiny do hier, ale aj vecné ceny ako notebooky či iné herné vybavenia. Skilled hráčom sa urćite oplatí súťažiť o zaujímavé výhry, ktoré táto herná platforma ponúka.Súťaže o peniaze – Price-pool

FACEIT ponúka súťažné turnaje aj o peňažnú výhru. V minulosti sa konala súťaž o celkový price pool v hodnote 15 000$. Spoluprácu nadviazal UniCup s FACEIT a súťažilo sa v hre CS:GO. Táto peňažná výhra bola určená pre pre Európu a Južnú Ameriku, kde súťažili najlepší hráči z týchto dvoch kontinentov. Uvidíme aké zaujímavé súťaže o peňažnú výhru ponúkne táto herná platforma.

faceit-esport-counter-strike-csgo-sutaze-o-price-pool-peniaze
FACEIT e-sport CS:GO | unsplash.com | autor: Alex Haney

Levelový systém ELO na FACEIT

Levely, tzv ELO je level vašej zručnosti v hre. ELO reprezentuje hráčov skill, aim a znalosť hry. Zápasy sa generujú a balansujú, takže nie je možné hrať proti lepším hráčom, ako ste vy sami.

A ako postupne levely idú a koľko ELA potrebujete do vysnívanej desiatky?:

Levelový systém FACEIT – ELO

Úroven Lvl Potrebné body (ELO)
LEVEL 1 1 – 800
LEVEL 2 801 – 950
LEVEL 3 951 – 1100
LEVEL 4 1101 – 1250
LEVEL 5 1251 – 1400
LEVEL 6 1401 – 1550
LEVEL 7 1551 – 1700
LEVEL 8 1701 – 1850
LEVEL 9 1851 – 2000
LEVEL 10 2001+

Informácie na záver

Jedna z „nevýhod“ pre MM hráčov, je výber mapy. NA FACEITe, sa nedá vybrať mapu ktorú chcete hrať, pokiaľ nemáte PREMIUM. O mape tak rozhoduje náhodne vybraný kapitán.
V prípade PREMIUM, ako už bolo spomenuté, si každý hráč môže vybrať svoje tri najlepšie mapy. Na stránke FACEIT sa taktiež nachádza aj obchod kde je možnosť si kúpiť rôzne skiny, merch tímov a podobné veci.

Prebiehajú aj misie pre PREMIUM hráča a vďaka nim, si môžete niečo zaobstarať v SHOPe!

✔️ Sleduj Youtube kanál GamesquadSK🔔Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *