Left 4 Dead 2 receniza, hw požiadavky, nároky. L4D2 hra
| | | | | | | | |

Left 4 Dead 2 – Recenzia, Hw požiadavky

Left 4 Dead 2 (alebo skrátene L4D2) je populárna kooperatívna FPS strieľačka od spoločnosti Valve, pokračovanie hry Left 4 Dead.

Žáner hry: FPS hra, strieľačka
Počet hráčov: Multiplayer, Singleplayer
Hra je určená pre: chlapcov
Herné vývojárske štúdio Valve
Rok vydania 2009
Herné platformy PC, Xbox 360

Obsah článku – Left 4 Dead 2 – Recenzia, Hw požiadavky

Left 4 Dead 2 – Recenzia

L4D2 je akčná hororová hra, ktorá vyšla v roku 2009. Hráči sa ocitnú v apokalyptickom svete plnom zombíkov a musia spolupracovať s ostatnými hráčmi, aby prežili a dostali sa do bezpečia. Hra obsahuje veľké množstvo zbraní a zombíkov, ktorí sú v priebehu hry čoraz nebezpečnejší.

Grafika je pôsobivá, ovládanie je intuitívne a hra je ľahko prístupná aj pre začiatočníkov. V hre sú hordy zombíkov, ktorý vás budú chcieť zabiť. Hra ponúka rôzne herné režimy vrátane kampane a prežitia, čo dáva hráčom veľa možností, ako si túto hru užiť.

Left 4 Dead 2 Gameplay

 

AI Director v hre

Zaujímavým prvkom hry je systém „AI Director“, ktorý umožňuje dynamické zmeny hry v závislosti od toho, ako sa hráči správajú. Ak sa napríklad hráči príliš dlho zdržiavajú na mieste tak sa objaví vlna zombíkov, ktorí na vás zaútočia.Zhrnutie L4D2

Celkovo je Left 4 Dead 2 veľmi zábavná a napínavá hra. Hranie s priateľmi ju robí ešte zábavnejšou, pretože kľúčom k úspechu je spolupráca a stratégia. Navyše je hra stále veľmi populárna, takže hráči majú stále možnosť hrať s mnohými ďalšími ľuďmi po celom svete. Ak máte radi zombie hry a radi kooperujete s ostatnými hráčmi, Left 4 Dead 2 je skvelou voľbou.

Left 4 Dead 2 - L4D2 - akčná strieľačka so zombíkmiLeft 4 Dead 2 je však ideálna hra skôr na príležitostné hranie než na dlhodobé. Odporúčame ju hrať v 2-4 hráčoch, teda rozhodne nie sami, pretože potom by pre vás aj hra s ľahkou obtiažnosťou mohla byť veľmi náročná.

Zoznam máp hry Left 4 Dead 2

V hre nájdete len niekoľko máp, ale aj tie vás dokážu zabaviť na celé hodiny. Nižšie nájdete zoznam máp v hre L4D2:

  • Dead Center
  • The Passing
  • Dark Carnival
  • Swamp Fever
  • Hard Rain
  • The Parish

Všetky mapy v hre Left 4 Dead 2 majú niekoľko fáz, v ktorých sa musíte prebojovať cez hordy zombíkov. Úlohou je sa dostať do svojho úkrytu, kde potom nájdete medikamenty, zbrane a náboje.

Na rôznych miestach mapy však môžete nájsť aj molotovy, granáty, granátomety alebo dokonca výbušnú či zápalnú muníciu. V každej časti mapy (teda predtým, ako sa dostanete do ďalšieho úkrytu) na vás bude číhať jeden tank, ide o silného špeciálneho zombíka, ktorý má veľké množstvo HP a tiež veľké poškodenie.

Na mapách môžete nájsť aj rôznych špeciálne nakazených zombíkov ako Hunter, Smoker, Jockey, Spitter a ďalších.

Kde kúpiť Left 4 Dead 2?

Hru Left 4 Dead 2 si môžete kúpiť na niekoľkých rôznych platformách vrátane PC a konzol. Tu sú niektoré z možností, kde si hru môžete kúpiť:

1. Steam: Hra Left 4 Dead 2 je k dispozícii na stiahnutie a zakúpenie v službe Steam. Stačí navštíviť webovú stránku služby Steam (store.steampowered.com), vytvoriť si účet a hru si zakúpiť. Potom si ju môžete stiahnuť do svojho počítača.
2. Amazon.
3. Microsoft Store.
5. G2A alebo Eneba.
Upozorňujeme, že ceny sa môžu líšiť v závislosti od platformy a miesta nákupu hry.

Tip na článok – Najlepšie zombie hry

Minimálne požiadavky na hru L4D2 (Left 4 Dead 2)

Požiadavky na HW nie sú vysoké. Hra je staršieho vydania a rozbehnete ju aj na slabšom počítači. Tu sú minimálne nároky na hardvér pre Left 4 Dead 2 na PC.

Operační systém Windows® 7 32/64-bit / Vista 32/64 / XP
Procesor Pentium 4 3.0GHz
Paměť RAM 1 GB pro XP / 2 GB pro Vista
Grafická karta DirectX 9.0c kompatibilní s 128 MB paměti RAM (a Shader model 2.0)
Volné místo na disku 13 GB volného místa
Zvuková karta DirectX 9.0c kompatibilní zvuková karta
Internetové připojení Pro aktivaci a multiplayer hraní je vyžadováno internetové připojeníSimilar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *