IO hry - najlepšie io hry. IO hry pre dvoch. Online IO hry. Io games
| | | | | | |

Najlepšie Io hry

IO hry patria medzi obľúbené voľnočasové hry. Hráči ich majú v obľube kvôli ich jednoduchosti, zahrať si ich môžu v prehliadači a sú zadarmo. Existuje množstvo herných stránok, kde si teito hry môžete zahrať zadarmo. Pozrime sa spolu na najlepšie a populárne IO hry.

Čo sú to Io hry?

IO hry (angl. IO games) sú jednoduché hry cez internet. Skratka IO znamená input/output a hráči vykonávajú akcie, ktoré následne vidia na obrazovke. IO games majú jednoduché ovládanie a hráči sa rýchlo naučia ako hrať tieto hry. Tento typ hry si zvyčajne zahráte vo webom prehliadači bez nutnosti sťahovania ďalších softvérov alebo doplnkov. Niektoré hry IO majú aj multiplayer verziu a môžete si ich zahrať s hráčmi po celom svete alebo s kamarátmi. Medzi charakteristické črty IO hier môžeme zaradiť ich návykovosť a jednoduché herné mechaniky. IO hry majú jednoduché návykové herné mechaniky, ovládajú sa pomocou myšky alebo klávesnice a majú zvyčajne solídny design. Tieto hry majú zvyčajne rýchle herné kolá, zbierate body alebo súperite s inými hráčmi. IO hry si môžete zahrať na počítači, telefóne alebo tablete. Na tento typ hier nepotrebujete nadupaný herný počítač a nemajú vysoké HW požiadavky.

Io hry pre dvoch hráčov

Obľúbenou kategóriou IO hier je pre dvoch hráčov. Stretnúť sa môžete s variantou hry na jednom PC na split-screene t.j. rozdelenej obrazovke. Ďalšou variantou hier pre dvoch hráčov je, že hrajete online cez internet s druhým hráčom. IO hry pre dvoch hráčov sú napríklad: Agar.io, Diep.io, Sumo.io a mnoho ďalších.
Najlepšie a populárne .io hry

Chcete vedieť aké sú obľúbené io hry? Vytvorili sme pre vás zoznam populárnych a najlepších io hier, ktoré uzreli svetlo sveta.

Hra Slither.io

Io hra Slither vznikla v roku 2016 a je to hra s hadom. Hráč sa nachádza v aréne a jeho úlohou je jesť žiariace guličky. Úlohou v tejto hre je zjesť čo najviac guličiek, čo najviac zväčšiť hada a prežiť. Totižto v spoločnej aréne sa nachádzajú aj protihráči. Podobne ako v hre Snake (hra na starú nokiu) platí princíp, že ak hlava narazí do nejakej časti tela tak prehrávate. V hre môžete použiť aj boost – zlepšiť vašu rýchlosť. Avšak pri použitý zrýchlenia pozor – váš had stráca časť získaných bodov. Io hra Slither je príjemná oddychová hra na zabitie nudy.

Io hra Slither | GAMEPLAY

Dnes vás vítam pri novej rage hre. Nie, nieje to Agario je to novšia hra ktorá sa vola Slither.io.

Hra Agar.io

Najlepšie Io hry. Agar.io. Typ hry io.
Zábavná online hra, kde hráč ovláda bunku v hracom poli. 2D hra, kde úlohou hráča je zjesť protihráčov – ostatné bunky. Pri hre treba byť opatrní a vyhýbať sa väčším bunkám, lebo vás zjedia. Na mape sa nachádza potrava, ktorú môžete konzumovať a tak sa stať silnejším – väčším. Vašou úlohou je sa stať čo najväčšou bunkou. IO hra Agar ponúka rôzne herné módy pri ktorých si určite vyberiete ten, ktorý vás bude baviť. Ale pozor táto hra je dosť návyková.Agar.io otestuje vaše strategické myslenie a reflexy.

Io hra Agar | GAMEPLAY

Agar.io je online hra, ktorá sa stala dosť populárnou.
Hra Paper.io

Najlepšie io hry. Agar.io. Typ hry io

Hra cez internet Paper.io je hra zo štvorcom na mape. Hráčovou úlohou je zabrať čo najväčšiu plochu na hracej mape. Pomocou štvorca kreslíte na mape čiary kde musíte uzatvoriť oblasť aby ste zabrali územie. Na hracej mape sa nachádzajú aj protihráči a keď prejdú cez vašu neuzatvorenú čiaru tak prehrávate. Hru vyhráva ten hráč, ktorý zostane posledný na mape. Existuje aj verzia s časovým limitom a tam vyhráva hráč, ktorý uzavrie najväčšiu časť na mape. Paper.io je dynamická, rýchla hra pri ktorej sa určite zabavíte.

Tip na článok: Najlepšie hry na mobil zadarmo na stiahnutie

Io hra Paper | GAMEPLAY

Hra s tankami Diep.io

Najlepšia io hra - Deep.io. Typ io hry s tankami

Môžete nájsť v google aj pod nazvom tanks.io. Hráč hraje v úlohe tanka a cieľom je zničiť protihráčov – druhé tanky. Na hracej mape sa nachádzajú geometrické tvary, ktoré môžete zničiť. Za zničenie každého tvaru získavate skúsenosti – CP. Ak nazbierate dostatočné množstvo XP získavate level. V hre Diep.io levelujete svoj tank a rozdelujete body do rôznych statov. Io hra diep obsahuje viacero módov ako Free to all, Domination či Team-Deathmatch s ktorých si môžete vybrať.

Io hra Diep | GAMEPLAY

 

Survival hra Zombs.io

Najlepšia io hra Zombs.io. Typ hry io survival

Io hra Zombs je hra pre viacerých hráčov – multiplayers prvkami survival hier. Úlohou hráča je zbierať zdroje, budovať základňu a bojovať proti zombíkom a ostatným hráčom. Hráč v hre buduje obranné veže a ďalšie budovy na obranu svojej základne. Zombíci sa spawnujú v noci a hráč sa musí brániť voči vlne nemrtvých. Zombs.io sa odohráva v reálnom čase a hráč musí prežiť čo najdlhšie.

Io hra Zombs | GAMEPLAYHra Hole.io

Najlepšia io hra - Zombs.io. Typ hry io čierna diera

V hre Hole.io hrajete v úlohe čiernej diery. Vašim cieľom je sa stať čo najväčšou čiernou dierou. Začínate ako malá čierna diera. Na mape sa pohybujete pomocou klávesnice a pojedáte všetko čo sa dá – od áut, stromov budov až po ľudí. Čím viac toho skonzumujete o to sa zväčšíte a môžete pojedať väčšie predmety. Hra Hole.io má časový limit a na mape sa nachádzajú protihráči. V tejto io hre vyhráva ten, kto získa najviac bodov – skonzumuje najviac predmetov. Hole.io ponúka viacero máp a herných módov kde budete postavený pred rôzne výzvy. Hra je dynamická a rýchla.

Io hra Hole | GAMEPLAY

FPS hra Venge.io

Najlepšia io hra Venge.io. Typ hry io. Akčná FPS io hra

Akčná FPS hra v aréne, kde hráči bojujú proti sebe. Hra je mierne podobná štýlu Counter-Strike, hráči používajú brokovnice, pušky, pištole či odstrelovačky na elimináciu protihráčov. Io hra Venge ponúka niekoľko herných módov ako deathmatch, tímový súboj alebo náhodný výber zbraní. Túto hru si môžete zahrať s priateľmi a pozvať ich do spoločnej arény. Cieľom tejto io hry je prežiť čo najdlhšie a získať čo najviac bodov za elimináciu súperov. Výborná hra pre milovníkov akčných FPS strieľačiek.

Io hra Venge | GAMEPLAY

Hra so zvieratami Mope.io

Najlepšia io hra - Mope.io. Typ io hry so zvieratami

Zábavná online io hra, kde sa ponoríte do virtuálneho sveta ako zviera. Ako prvé si zvolíte zvolíte živočícha za ktorého chcete hrať. Hlavnou úlohou je prežiť, zbierať ovocie, mäso alebo bobule. Začínate ako malé zvieratko a postupom hry sa vylepšujete aby ste prežili v nehostinnej divokej prírode. Pri zbieraní potravy sa musíte vyvarovať protihráčom a predátorom. Ak získate dostatok potravy postupujete na ďalšiu úroveň. Keď sa dostanete na vyžšiu úroveň tak získate nové schopnosti a vzhľad. Hráči môžu hrať za rôzne druhy zvierat ako myš, papagáj, lev, opica a iné. Io hra Mope ponúka viacero herných módov, štýlov hrania a množstvo zvierat. Cieľom hry je získať čo najvyššiu úroveň a prežiť čo najdlhšie.

Io hra Mope | GAMEPLAY

Hra s hadom Wormax.io

Online Io hra Wormax sa podobá klasickým hrám typu had. Hráči v tejto hre hrajú v úlohe hada a úlohou je získať čo najviac bodov. Na získavanie bodov je nutné jesť jedlo, ktoré sa nachádza na mape. Druhou možnosťou ako získať body je konzumácia súperov – hadov. Čím viacej bodov získate tím sa viac váš had zväčší. Na hracej mape sa nachádzajú rôzne bonusy, ktoré vám pomáhajú v hre. Cieľom tejto io hry je získať čo najviac bodov a prežiť čo najdlhšie. Wormax.io je návyková a zábavná hra vhodná pre všetky vekové kategórie, ktoré milujú hry typu had.

Io hra Wormax | GAMEPLAY

 Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *