Mobilné hry cez internet. Najlepšie mobilné hry online. Hry na mobil cez internet
| | |

Najlepšie hry na mobil online

V dnešnej dobe, keď sú smartfóny a tablety neoddeliteľnou súčasťou našich životov, je online hranie hier na mobilných zariadeniach stále populárnejšie. Preto sme sa rozhodli prehľadnúť a predstaviť vám niektoré z najlepších mobilných hier online, ktoré vás dostanú do sveta zábavy, súťaže a spoločného hrania s ostatnými hráčmi z celého sveta. Aké sú top hry na mobil online? Poďme sa na to spoločne pozrieť.

Hry na mobil online

Online mobilné hry si môžete zahrať na mobilných zariadeniach ako smartfóny či tablety a vyžadujú pripojenie k internetu. Hry majú často jednoduchý a zaujímavý herný nápad, ktorý hráčom umožňuje stráviť niekoľko minút až stovky hodín zábavy. Mobilné hry online sa často vyznačujú aj mikrotransakčným systémom, kde hráči môžu nakupovať kozmetické prvky alebo zlepšenia postavy za skutočné peniaze.

Online komunita hráčov v mobilných hrách

Pri mobilných hrách cez internet sa častokrát stávate súčasťou komunitnej zábavy. Hráči môžu interagovať s inými hráčmi, spolupracovať alebo súťažiť, a zdieľať svoje výsledky s ostatnými. Mobilné hry online sa často aktualizujú s novým obsahom, hernými módy a funkčnosťou, aby sa zabezpečilo, že hra zostane zaujímavá a hráči sa budú vracať k hraniu.Žánre online mobilných hier

Medzi populárne typy mobilných hier online patria závodné hry, strategické hry, strieľačky, simulácie a hry na prežitie. S rastúcim počtom užívateľov mobilných zariadení sa mobilné hry stávajú čoraz viac populárnejšími a prístupnejšími pre hráčov z celého sveta.

Fortnite mobile

Fortnite je obľúbená battle royale hra, ktorá je dostupná na mobil online. Hráči sa v tejto hre snažia prežiť na mape s inými hráčmi. Na začiatku hry začínate s obmedzenou výbavou. Úlohou hráča je pozbierať zbrane a zdroje aby mohli zápasiť s ostatnými hráčmi o prežitie. Podobne ako v PC verzií hry Fortnite tu funguje bezpečná zóna, ktorá sa postupne zmenšuje.

Cieľom hry je byť posledný hráč alebo tím, ktorý prežije a eliminuje nepriateľov. Na výber sú herné módy ako spolupráca v tíme alebo si môžete zvoliť sólo mód. Fortnite – Battle Royale obsahuje mikrotransakcie za ktoré si môžete kúpiť rôzne skiny, doplnky či oblečenie. Mikrotransakcie nie sú potrebné na hranie hry a plnohodnotne si ju môžete zahrať aj bez tohto systému. Pre milovníkov hry fortnite je mobilná hra online skvelý spôsob ako si hru zahrať odkiaľkoľvek.

Tip na článok: Najlepšie TOP hry na mobil
Among Us Mobile

 

Among Us je multiplayerová hra na mobil, ktorá obsahuje viacero máp. Hráči môžu hrať napríklad za posádku vesmírnej lode, kde ich cieľom je dokončiť úlohy na lodi, aby sa mohla vrátiť na Zem. Avšak medzi členmi posádky sa nachádza niekoľko podvodníkov, ktorí sa snažia zabiť všetkých ostatných a zničiť loď.

Každý hráč má svoj vlastný avatar, ktorý môže byť upravený podľa vlastného výberu. Among us si zahrajete online s počtom hráčov 4-15.Ak posádka dokončí všetky úlohy, vyhrávajú. Ak sa podvodníkom podarí eliminovať všetkých ostatných, podvodníci vyhrávajú.

Hráči sa môžu medzi sebou komunikovať a hlasovať, kto je podvodník. Hlasovanie sa koná počas tzv. „krížovej výpovede“, kde každý hráč hlasuje, koho podozrieva, že je podvodníkom. Ak hráč získal väčšinu hlasov, bude vyhlásený za podvodníka a eliminovaný z hry.

Mobilná verzia hry „Among Us“ je k dispozícii pre zariadenia s operačným systémom iOS alebo Android a stiahnuť si ju môžete z obchodu s aplikáciami. Hra je zadarmo a obsahuje mikrotransakcie.

Tip na článok: Najlepšie hry na mobil zadarmo na stiahnutie

PUBG Mobile

PUBG Mobile je online multiplayerová hra, ktorá sa hrá na bojovom poli s viacerými hráčmi. Po príchode na mapu sa hráči snažia prežiť a eliminovať všetkých ostatných hráčov na bojisku. Hra je založená na populárnej hre na počítači PUBG (PlayerUnknown’s Battlegrounds).

Tip na článok – Najlepšie hry pre dvoch na mobil

Hráči môžu hrať sami, alebo v tíme a môžu si zvoliť rôzne herné módy, vrátane Battle Royale, kde hráči bojujú na život a na smrť, kým zostane nažive len jeden hráč alebo tím. PUBG Mobile je k dispozícii na stiahnutie zadarmo na iOS a Android zariadeniach z príslušného obchodu s aplikáciami.
Agar.io na mobil

Agar.io je online multiplayerová hra, ktorú si môžete zahrať na mobile online ale aj vo webovom prehliadači. Hráči ovládajú malú bunku, ktorú musia kontrolovať a rásť ju tým, že zjedia iné bunky na mape.

Cieľom hry je získať čo najväčšiu bunku na mape. Hráči sa pohybujú na mape a zbierajú rôzne farby a tvary, ktoré sa pohybujú okolo nich. Na mape sa pohybujú aj protihráči, ktorých môžete eliminovať ak ste väčšia bunka. Ak hráč svojou bunkou zje inú bunku, jeho bunka sa zväčší a hráč získa body.

Agar.io má rôzne herné módy, vrátane „Free for All“ (všetci proti všetkým), „Teams“ (tímy), „Experimental“ (experimentálne) a „Party“ (zábava). Hráči sa môžu pripojiť do miestností, kde sa hrajú tieto módy.

Tip na článok: Najlepšie IO hry

Call of Duty: Mobile

Call of Duty: Mobile je online multiplayerová akčná hra pre mobilné zariadenia, ktorá je k dispozícii zadarmo. Hráči si môžu zvoliť rôzne režimy hry, vrátane tímových zápasov, prežitia a mnoho ďalších.

Hra ponúka rôzne mapy, ktoré hráči môžu preskúmať a kde môžu bojovať proti svojim súperom. Hra obsahuje tiež viacero herných módu, vrátane klasického módu Call of Duty, ako aj Battle Royale mód.
Hra ponúka tiež vlastný herný režim pre mobilné zariadenia, ktorý sa nazýva „Multiplayer Battle Royale“. V tomto režime sa hráči vylodia na veľkej mape a musia bojovať proti ostatným hráčom, kým posledný hráč alebo tím zostane nažive.

Clash Royale

Clash Royale je populárna multiplayerová online mobilná hra, ktorú vyvinula spoločnosť Supercell. Je to hra s kombináciou stratégie a karetných hier, kde hráči majú za cieľ zničiť vežu svojho súpera a ochrániť svoju vlastnú.

Hráči majú k dispozícii kartové balíčky, ktoré obsahujú rôzne postavy, zbrane, kúzla a budovy. Hráči si vytvárajú vlastný bojový deck, ktorý si môžu vyskladať a následne ho používajú počas zápasov. Každý zápas trvá tri minúty a hráči sa snažia zničiť dve veže svojho súpera a jeho kráľovský palác, kým ochraňujú svoju vlastnú pevnosť.

Tip na článok: Najlepšie strategické hry na mobil

Celkovo je Clash Royale zábavná a návyková hra, ktorá kombinuje rôzne prvky, aby poskytla skvelý zážitok pre hráčov. Mobilná hra Clash royale je dostupná na Android aj iOS.

Hearthstone

Hearthstone je populárna strategická kartová hra vyvinutá spoločnosťou Blizzard Entertainment. Hearthstone ponúka jednoduché a zároveň hlboké herné mechanizmy, v ktorých sa hráči súperia proti sebe pomocou zostáv kariet, ktoré reprezentujú postavy, kúzla a schopnosti. Cieľom je znížiť životy súpera na nulu, zatiaľ čo sa bránite jeho útokom.

Mobilná verzia Hearthstone ponúka rovnaký zážitok ako desktopová verzia. Hráči môžu stavať vlastné balíky kariet, vyberať zo širokej škály hrdinov s unikátnymi schopnosťami a strategicky plánovať svoje ťahy.

Mobilná verzia hry Hearthstone je navrhnutá tak, aby bola prístupná a hrateľná na zariadeniach s operačným systémom Android alebo iOS, ako sú smartfóny a tablety.
Roblox Mobile

V mobilnej verzii Roblox môžu hráči vytvárať a upravovať svoje vlastné 3D svety a hry pomocou jednoduchého a intuitívneho nástroja Roblox Studio. Môžu vytvárať rôzne objekty, postavy, terény a pridávať rôzne herné mechanizmy a pravidlá. Tieto vytvorené svety a hry môžu byť následne zdieľané s ostatnými hráčmi.

Okrem vytvárania vlastných svetov môžu hráči v mobilnej verzii Roblox objavovať a hrať množstvo už existujúcich hier, ktoré boli vytvorené inými hráčmi na platforme Roblox. Hry v Roblox sú rôznorodé – od adventúrnych hier až po arkádové a stratégie.

World of Tanks Blitz

 

World of Tanks Blitz je mobilná tanková akčná hra vyvinutá spoločnosťou Wargaming. Je to mierne zjednodušená verzia populárnej počítačovej hry World of Tanks, prispôsobená pre hráčov na mobilných zariadeniach.

V hre World of Tanks Blitz hráči ovládajú rôzne historické tanky a zapájajú sa do bitiek proti iným hráčom online. Cieľom je strategicky používať svoje tanky, využívať terén a taktiky a zničiť tanky súperov. Hra ponúka rôzne typy tankov, vrátane lehkých, stredných a ťažkých tankov, ktoré majú svoje vlastnosti, výhody a slabiny.

Mobilná verzia World of Tanks Blitz zachováva dôležité aspekty hry, vrátane fyziky tankov, rôznych druhov munície a reálneho terénu. Hráči majú možnosť vybaviť svoje tanky rôznymi vylepšeniami, prispôsobiť ich vzhľad a vyvinúť stratégie, ktoré najlepšie vyhovujú ich hrateľnosti.Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *