spolocenske-hra-na-chatu-pre-celu-rodinu-deti
| | | | |

Spoločenské hry na chatu pre deti aj dospelých

Chystáte sa na chatu a rozmýšľate akú hru si zobrať na trávenie dlhého večera? Chcete sa zabaviť s priateľmi a deťmi pri večernom posedení? Prinášame Vám zoznam spoločenských hier, ktoré sú vhodné pre deti aj dospelých.

Obsah článku:

Kartová hra – Žolíky

Hra na chatu, chalupu pre deti aj dospelých - Žolíky
Kartová hra na chatu – Žolíky | unsplash.com | Autor: Julio Klinger

Spoločenská hra pre 2 až 6 osôb zo Žolíkovými kartami je vhodná pre deti aj dospelých. hra vznikla v 19. storoči vo Veľkej Británií a obľube sa teši dodnes. Na hru sú potrebné iba žolíkové karty. Ideálna hra na spríjemnenie dlhého večera na chate s blízkymi. hra nie je moc dlhá. Ak vás zaujímajú pravidlá hry Žolík prečítajte si náš článok.Strategická hra Šachy

Logická hra, ktorá je pre určená pre 2 hráčov otestuje vaše strategické myslenie. Vo svete je to veľmi obľúbená hra v ktorej sa konajú rôzne turnaje. Hra má náročnejšie pravidlá a dĺžka hry sa môže pretiahnuť aj na dlhé hodiny. Hra Šachy je skorej určená pre staršie deti, ale má pozitívny vplyv na logické myslenie. Ak ste milovníkom strategických hier tak si ju určite nezabudnite pribaliť na chalupu.

Hra na chatu – Šachy | unsplash.com | Autor: Tono Graphy

Kartová hra Výbušné Koťátka

Zábavná hra s kartami, ktorá je určená pre 2 – 5 hráčov. Výbušné Koťátka je historicky najúspešnejšia hra na Kickstarteri. Na hru prispelo až 219 000 ľudí na crowfundigovej platforme Kickstarter. Určite vás pobavia zábavné designy výbušných mačičiek vyobrazených na kartách pri hraní hry. Hra má viacero rozšírený a nájsť môžete aj variantu pre dospelých. Ak ste partia hráčov, ktorá má rada mačky a výbuchy určite si ju nezabudnite vziať na chatu a zažijete zábavný večer.
Jednoduchá hra Človeče nehnevaj sa

Staršia hra, ktorú môžete poznať aj pod názvom Človeče nezlob se. Človeče nehnevaj sa nemá komplikované pravidlá, a pochopiť princípy hry je jednoduché. Hra je určená pre 2 až 4 hráčov a sú aj verzie, ktoré sú určené aj pre 6 hráčov. Jednoduchá logická hra určená hlavne pre deti. Na hru sú potrebné iba figurky, hracia kocka a doska. Cieľom hry je sa dostať ako prvý do domčeka zo všetkými figúrkami. Po ceste môžete vyhadzovať hráčov a sťažiť im cestu do domčeka. Ak idete ako rodina s deťmi na chatu, tak táto hra je pre vás ako stvorená.

Hra na chatu - človeče nehnevaj sa, spoločenská hra pre 2-4 osoby
Hra na chatu | pixabay.com | autor: Hans

V našom zozname hier na chatu či chalupu si určite vyberiete nejakú hru, ktorá vám spríjemní pobyt z priateľmi či rodinou.

✔️ Sleduj Youtube kanál GamesquadSK🔔Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *