Hry do mobilu bez internetu zadarmo. Hry bez wifi. Offline mobilné hry. Mobilné hry
| |

Najlepšie hry do mobilu bez internetu a wifi zdarma

Nemáte pripojenie k internetu a chceli by ste si skrátiť dlhú cestu alebo len zabiť nudu? Hrať hry bez wifi v mobile je možné v prípade, že máte stiahnutú alebo nainštalovanú hru vo vašom smartfóne. Aké sú najlepšie hry do mobilu bez internetu zdarma? Popíšeme si ich v nasledujúcom článku!

V článku Najlepšie hry do mobilu bez internetu a wifi zdarma sa dočítate:

Hry do mobilu bez internetu zdarma

Hry do mobilu bez internetu si môžete zahrať na svojom mobilnom zariadení bez potreby pripojenia k internetu. Tieto hry sú skvelou voľbou, ak sa nachádzate v oblasti s obmedzeným alebo žiadnym prístupom k internetovému signálu. Existuje veľa rôznych žánrov hier, ktoré môžete hrať bez internetového pripojenia. Medzi ne patria puzzle hry, arkády, logické hry, strategické hry, skákačky a mnoho ďalších.Hry do mobilu je najlepšie sťahovať z oficiálnych obchodov s aplikáciami, ako je App Store alebo Google Play Store. Výber obchodu odkiaľ si stiahnuť hru zadarmo závisí od operačného systému či už je to Android alebo iOS.

Hry bez wifi. Offline mobilné hry. Hry na mobil. Hry do mobilu bez internetu zadarmo.
Unsplash.com | autor: Pandhuya Niking

Offline hry na mobil sú skvelou voľbou pre zábavu a oddych bez potreby pripojenia k internetu. Nepotrebujete mobilné dáta ani wifi aby ste sa mohli zabaviť. Stačí si vybrať svoj obľúbený žáner a užívať si mobilné hranie hier kedykoľvek a kdekoľvek. Treba mať ale na pamäti, že vývojári môžu chcieť monetizovať svoju mobilnú hru a implementovať reklamy a tak sa z offline hry môže stať hra, kde bude nutné pripojenie na internet.

Hra na mobil offline – Bacon – The Game

 

Ak hľadáte prepracovanú hru s príbehom a hlbším zmyslom nebude pre vás tá pravá. Ale ak ste milovník nenáročnej hry určite spozornite. Názov hry – Bacon už napovedá, že hra sa bude točiť okolo slaniny. Vašou úlohou je pomocou panvice vyhodiť slaninu na rôzne objekty. Tie objekty budú aj veľmi netradičné a bizarné. Tvorca hry Philipp Stollenmayer má jednoznačne zmysel pre bizarný humor. Táto mobilná hra zadarmo bez internetu je určená pre Android aj iOS.
Mobilná hra bez internetu Fruit Ninja 2

Akčná free mobilná hra Fruit Ninja 2 je určená pre hráčov, ktorí majú radi rýchlu a dynamickú hru. V tejto hre bude vašou úlohou sekať ovocie ako správny ninja. Na obrazovke mobilu je vystrelené ovocie, ktoré budete musiet rýchlym pohybom prsta preseknúť.Fruit Ninja 2 je pokračovaním populárnej mobilnej hry Fruit Ninja. Dvojka zo sebou priniesla niekoľko noviniek, ktoré si určite obľúbite. Hra na mobil zadarmo je dostupná pre Android aj iOS a môžete si ju zahrať aj bez internetu.

Tip na článok: Najlepšie TOP hry na mobil

Hra bez wifi na mobil – Quizoid: Offline Trivia Quiz

Milovníci vedomostného kvízu by mali určite spozornieť.Mobilná hra Quizoid: Offline Trivia Quiz od spoločnosti Habanero Quiz Apps preverí vaše vedomosti z rôznych oblastí. Kvízové otázky sú rozdelené do 10 okruhov. V mobilnej hre Quizoid nájdete 3 herné módy a okolo 7000 kvízových otázok. Pozitívne hodnotíme aj možnosť si prezrieť herné štatistiky, ktoré vám poskytnú prehľad o ukončených kvízov. Mobilná hra bez internetu zadarmo je dostupná pre iOS aj Android, stačí si ju stiahnuť z prislušneho obchodu z aplikáciami a hra sa môže začať.

Mobilná hra bez wifi – Pocket City Free

 

Mobilná strategická hra Pocket City Free osloví hráčov, ktorí radi budujú a vylepšujú mestá. V roli primátora budete vytvárať obytné, priemyselné a obchodné štvrte. Vašou úlohou bude vytvoriť prosperujúce mesto bez kriminality a násilia. Levelovací systém vás bude nútiť zbierať xpčka a levelovať. Prekvapia vás aj nečakané katastrofy ako výbuch sopky alebo tornáda. Offlina hra na mobil je dostupná zadarmo iba na operačný systém Android.

Tip na článok: Najlepšie strategické hry na mobil

Mobilná hra bez wifi Asphalt 9: Legends

Pretekárska hra Asphalt je známa ešte z čias keď boli tlačítkové telefóny. Dynamická pretekárska hra s autami vás zaujme vizuálom, rýchlymi autami a jednoduchou hrateľnosťou. Vývojárske štúdio Gameloft vytvorilo špičkovú závodnú hru, ktorú si určíte obľúbite. Asphalt 9: Legends je mobilná hra zadarmo bez wifi, internetu dostupná na smartfóny a dotykové telefóny. Stiahnuť si ju môžete na operačný systém iOS aj Android.

Hra bez wifi do mobilu – Plants vs. Zombies 2

Hru Plants vs. Zombies 2 môžeme s kľudným srdcom zaradiť medzi najlepšie hry na mobil zadarmo na stiahnutie v žánre tower defense. Vašou úlohou je stavať bojové veže, aby ste zničili zombíkov, ktorý budú útočiť vo vlnách. Cieľom je chrániť vašu základňu aby sa zombící nedostali cez bojovú líniu. Na výber je viacero typov veží, ktoré môžete upgradovať a efektívnejšie sa tak brániť proti zombíkom. Plants vs. Zombies 2 je vynikajúca hra do mobilu bez internetu dostupná pre Android aj iOS. Ak ste milovníkom zombie hier odporúčame mrknúť na článok – Najlepšie zombie hry.
Hra do mobilu offline – Doodle Jump 2

Mobilná hra Doodle Jump 2 chytí nejedného milovníka skákačiek. Jednoduchá hra, kde hlavnou úlohou je vyskákať až ku hviezdam. Popri skákaní musíte sem-tam zneškodniť nepriateľov, prípadne sa im vyhnúť. Po ceste ku hviezdam musíte zbierať hviezdy a zvyšovať si svoje skóre. Hra má jednoduchú ale peknú grafiku a užijete si príjemný oddych pri tejto arkádovke. Offline hra na mobil je dostupná pre operačný systém Android aj iOS.

Tip na článok: Najlepšie hry na mobil onlineSimilar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *