Kartové hry zadarmo aj na stiahnutie
| | | | |

Kartové hry zadarmo aj na stiahnutie

Kartové hry sú dlhoročnou obľúbenou formou zábavy pre ľudí na celom svete. S ich bohatou históriou a rôznorodými variantami ponúkajú nekonečné hodiny zábavy pre hráčov všetkých vekových kategórií. Ako bonus k tomu, existuje mnoho skvelých kartových hier, ktoré si môžete zahrať úplne zadarmo a bez nutnosti investovať do fyzických kariet. V tomto článku sa pozrieme na niektoré z najlepších kartových hier, ktoré si môžete zahrať na svojom počítači alebo mobilnom zariadení, úplne bezplatne, prípadne aj stiahnuť zadarmo.

Kartové hry online zadarmo

Online hry s kartami ponúkajú hráčom možnosť vyskúšať si svoje strategické a taktické schopnosti v súboji s hráčmi z celého sveta. Tieto online verzie kartových hier umožňujú rôznorodý zážitok, či už hrajete proti skutočným ľuďom, alebo trénujete svoje schopnosti proti umelej inteligencií. S rôznymi hrami, ktoré sú k dispozícii, ako sú napríklad Hearthstone, PokerStars, či rôzne verzie Solitéru, sa môžete pustiť do vzrušujúcich online partií alebo relaxovať pri hraní vašich obľúbených kartových hier v pohodlí vášho prehliadača alebo cez mobilnú aplikáciu. Bez ohľadu na to, či ste súťaživý hráč, ktorý hľadá výzvu, alebo len chcete stráviť niekoľko chvíľ zábavou, online kartové hry sú skvelou voľbou pre každého, kto miluje tento klasický spôsob zábavy.Kartové hry zadarmo na stiahnutie

Kartové hry zadarmo na stiahnutie predstavujú ideálnu možnosť pre tých, ktorí radi hrávajú kartové hry na svojom počítači alebo mobilnom zariadení bez nutnosti platiť za hru. V dnešnej digitálnej dobe je veľké množstvo skvelých kartových hier k dispozícii vo forme bezplatných aplikácií, ktoré si môžete jednoducho stiahnuť a nainštalovať. Tieto hry ponúkajú rozmanité zážitky, od rýchlych a jednoduchých kartových hier pre relaxáciu až po náročné strategické tituly, ktoré vás budú držať v napätí hodiny. Okrem toho, mnoho z týchto hier prichádza s pravidelnými aktualizáciami a možnosťou hrať proti hráčom z celého sveta, čo pridáva do hry aspekt súťaže a komunity.

Kartová hra Solitaire zadarmo

Kartová hra Solitaire je hra so žolíkovými kartami a vydala ju spoločnosť Microsoft. Solitaire má základy v staršej hre s názvom Pasiáns. Hra vznikla približne v roku 1990 a doteraz sa teší popularite. Kartová hra Solitaire je určená pre jedného hráča, ale existuje aj varianta pre viacerých hráčov. Solitaire má jednoduché pravidlá hry a naučíte sa ich veľmi rýchlo. Dodnes sa táto hra teší veľkej popularite a možete si ju zahrať na PC ale aj zadarmo stiahnuť do svojho mobilného zariadenia. Hra je dostupná na mobilné zariadenie Android aj iOS.
Kartová hra FreeCell Solitaire zadarmo

Kartové hra s názvom FreeCell Solitaire je verzia kartovej hry Solitaire. Táto verzia Solitaire má mierne upravené pravidlá. Je to nenáročná kartová hra pri ktorej si užijete kopec zábavy. Hra je dostupná na pc aj mobilné zariadenia ako Android a iOS. Stačí si jednoducho stiahnuť hru a zábava sa môže začať.

Tip na článok: Najlepšie kartové hry pre jedného, dvoch a viacerých hráčov

Kartová hra Srdce zadarmo

Srdce je známa kartová hra pre 4 hráčov. Táto hra bola dostupná aj v operačnom systéme Windows pre počítače. Hra Srdce je kartová hra so žolíkovými kartami. Nemá komplikované pravidlá a naučíte sa ich veľmi rýchlo. Hru si môžete stiahnuť zadarmo na mobilné zariadenia so systémom Android.

Kartová hra Sedma zadarmo


Sedma je jednoduchá kartová hra pre 2-4 hráčov. Kartová hra Sedma je hra so sedmovými (Nemeckými) kartami. Sedma je obľúbená a populárna kartová hra, ktorá pochádza z Česka a vznikla v 20. storočí. Pravidlá hry Sedma nie sú náročné a zvládnete sa ich rýchlo naučiť. Dodnes sa teší veľkej popularite a môžete si ju zahrať zadarmo na mobilnom zariadení so systémom Android aj iOS.

Kartová hra Žolíky zadarmo

Populárna kartová hra Žolík (Joker) je spoločenská hra, ktorá vznikla v 19. storočí. Hra Žolík je hra pre viacerých hráčov (2-6). Kartová hra so žolíkovými kartami vznikla vo Veľkej Británii. Pravidlá hry Žolík sa zvládnu naučiť aj deti a môžete si užiť zábavu v kruhu celej rodiny. Hru Žolík si môžete stiahnuť do mobilného zariadenia s operačným systémom Android aj iOS.
Kartová hra Uno online

Kartová hra Uno je hra so špeciálnymi kartami. Ak by ste si ju chceli zahrať hru vo fyzickej podobe musíte si kúpiť špeciálne karty, ktoré nájdete v hernom obchode. Táto kartová hra je vhodná pre deti aj dospelých. Pravidlá hry Uno nie sú komplikované a zvládnu sa ju naućiť aj deti. Hru Uno si môžete stiahnuť do mobilného zariadenia s operačným systémom Android aj iOS.
Kartová hra Faraón (Farár) zadarmo

Farár alebo faraón je jednoduchá hra zo sedmovými kartami. Túto hru pravdepodobne poznáte z detstva. Pravidlá hry Faraón (Farár) nie sú náročné a zvládnete sa ich rýchlo naučiť. Rýchla kartová hra Faraón je dostupná na mobilné zariadenia s operačným systémom Android. Stačí si ju stiahnuť a hra sa môže začať.

Kartová hra Kanasta zadarmo

Hra Kanasta (Canasta) je kartová hra so žolíkovými kartami. Hra vznikla okolo roku 1939 v Uruguaji a dodnes sa teší popularite. Kanasta má trochu komplikovanejšie pravidlá ale určite sa ich zvládnete naučiť.Kartová hra Kanasta je dostupná na mobilné zariadenia s operačným systémom Android a iOS.Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *