Hry zadarmo. Najlepšie hry zadarmo, ktoré musíš vyskúšať
| | | | | | | | |

Najlepšie hry zadarmo, ktoré musíš vyskúšať

Hľadáte hry zadarmo, ktoré by ste si mohli zahrať? Existuje množstvo spôsobov kde nájsť bezplatné hry a užiť si kopec zábavy. Free hry môžete hrať aj na počítači, mobile alebo tablete, len treba vedieť na ktorých stránkach hľadať. V tomto článku vám prezradíme kde hľadať tie najlepšie hry zadarmo.

Obsah článku: Najlepšie hry zadarmo, ktoré musíš vyskúšať

Detské hry zadarmo

Ak hľadáte detské hry, ktoré si môžete zahrať zadarmo na počítači alebo mobilnom zariadení, máme pre vás niekoľko odporúčaní. Prvou možnosťou sú hry vo webovom prehliadači. Existuje množstvo hier, ktoré sú k dispozícii bezplatne. Stačí sa zaregistrovať, vytvoriť hernú prezývku a môžete hrať.Detské hry zadarmo vo webovom prehliadači – zoznam

 1. Travian
 2. Forge of Empires
 3. Divoké Kmene
 4. Shakes and Fidget
 5. Goodgame Empire

…. A mnoho ďaľších

Tip na článok: Najlepsie hry vo webovom prehliadači

IO hry zadarmo

Ďalšou možnosťou sú io hry, tiež známe ako hry .io, sú online multiplayerové hry, ktoré získali popularitu v posledných rokoch. Termín „io“ je odvodený od internetového doménového názvu .io, ktorý bol pôvodne pridelený Britskému indickému oceánskemu územiu, ale neskôr sa stal populárnym medzi vývojármi hier.

Hry zadarmo. IO hry zadarmo na PC a Mobil. Paper io. Online hry zadarmo

Io hry majú zvyčajne jednoduchú grafiku a jednoduché ovládanie, a to v kombinácii so svojím online multiplayerovým charakterom prispieva k ich obľúbenosti. Hráči sa pripájajú do virtuálnych svetov, kde sú umiestnení spolu s inými hráčmi z celého sveta. Cieľom mnohých io hier je prežiť, získať body, skóre alebo dosiahnuť najvyššie umiestnenie v rebríčku.
Io hry pre deti zadarmo

 1. Agar.io
 2. Slither.io
 3. Diep.io
 4. Zombs.io
 5. Mope.io

… a mnoho ďaľších

Tip na článok: Najlepšie io hry

Hra pre deti zadarmo – Minecraft

Plná verzia hry Minecraft nie je zadarmo. Existuje ale alternatívna možnosť, kde si môžete zahrať minecraft zadarmo. Vyskúšať môžete portál s názvom Superhry.cz kde nájdete minecraft hry zadarmo. Na webe superhry.cz si môžete túto hru zahrať priamo v prehliadači na počítači alebo mobile.

Najlepšie hry zadarmo. Minecraft zadarmo. Free Minecraft. Hra minecraft zadarmo na Pc a mobil
Flickr.com | Autor: hobbymb

Online hry zadarmo

Existuje veľa typov hier, ktoré sú dostupné online zadarmo. Patrí sem široká škála žánrov, od arkádoviek, strieľačiek až po logických hádaniek po zložitejšie akčné hry a online multiplayerové hry.

Medzi obľúbené hry môžeme zaradiť aj online hry. Existuje mnoho kvalitných online hier, ktoré môžete hrať free. Medzi online hry zadarmo môžeme zaradiť hry vo webovom prehliadači, Io hry ale aj plné verzie rôznych hier. Keď ste fanúšikom vojenských, budovateľských alebo hier v aréne jednoznačne odporúčame vyskúšať tieto hry:

 1. War Thunder
 2. Crossout
 3. Enlisted
 4. Mech Arena
 5. World of Tanks
 6. Forge of Empires

World of Tanks – online hra tadarmo s tankami

Tip na článok: Hraj online hry zadarmo

Medzi obľúbené online hry zadarmo medzi hráčmi z celého sveta patria hry ako:

 1. Fortnite
 2. League of Legends
 3. Rocket League
 4. Smite
 5. Valorant
 6. Destiny 2
 7. PUBG: BATTLEGROUNDS

… a mnoho ďaľších

Existuje mnoho online hier zadarmo, ktoré sa oplatí vyskúšať. Predstavili sme vám zoznam niektorých z nich, ktoré sa oplatí zahrať.

Logické hry zadarmo

Logické hry sú herné žánre, ktoré sa zameriavajú na rozvíjanie a využívanie logického myslenia hráčov. Tieto hry často vyžadujú riešenie problémov, rozpoznávanie vzorov, plánovanie ale aj strategické rozhodovanie. Existuje veľa rôznych typov logických hier, z ktorých mnoho je dostupných online zadarmo.

Tip na článok: Najlepšie logické hry na mobil zdarma
Logické hry zadarmo sú často dostupné na herných platformách, webových stránkach hier alebo v mobilných aplikáciách. Mnoho z týchto hier ponúka základné funkcie zadarmo, ale môžu obsahovať reklamy alebo voliteľné mikrotransakcie na nákup dodatočného obsahu alebo vylepšení. Množstvo logických hier vo webovom prehliadači môžete nájsť na webovej stránke Logické hry – 1001hry.

Tip na článok – Najlepšie logické hry pre deti aj dospelých

Kartové hry zadarmo

V dnešnej dobe je možné nájsť množstvo kartových hier, ktoré sú dostupné zadarmo. Tieto hry sa často ponúkajú prostredníctvom digitálnych platforiem a webových stránok, čo umožňuje hráčom hrať ich online bez nutnosti fyzických kartových balíkov.

Hry zadarmo. Pasians - Solitaire. Kartová hra zadarmo. Hra zadarmo na pc a mobil
flick.com | autor: the_progressive

Medzi najpopulárnejšie online kartové hry patrí napríklad Hearthstone, Legends of Runeterra, Gwent, a Magic: The Gathering Arena. Tieto hry ponúkajú rôzne herné režimy, kde hráči môžu súťažiť proti počítaču alebo proti ostatným hráčom z celého sveta.

Kartové hry si môžete ale zahrať aj s priateľmi na chate alebo pri večernom posedení v podniku. Ak hľadáte inšpiráciu na hry s kartami, ktoré si môžete mimo online prostredia prečítajte si tento článok – Najlepšie a najznámejšie kartové hry.

Hry zadarmo na stiahnutie do mobilu

Na internete je k dispozícii mnoho hier, ktoré si môžete zadarmo stiahnuť do mobilu. Existuje niekoľko spôsobov, ako si môžete stiahnuť bezplatné hry do svojho mobilného zariadenia. Využiť môžete oficiálny obchod s aplikáciami (napr. Google Play Store pre zariadenia s operačným systémom Android alebo App Store pre zariadenia od spoločnosti Apple). V týchto obchodoch nájdete veľký výber hier, ktoré sú bezpečné a overené. Stačí otvoriť obchod s aplikáciami vo svojom zariadení, vyhľadať požadovanú hru a potom kliknúť na tlačidlo „Inštalovať“ alebo „Stiahnuť“.
Niektorí vývojári ponúkajú svoje hry priamo na svojich webových stránkach. Ak poznáte konkrétnu hru, môžete ju vyhľadať na internete a nájsť oficiálnu stránku vývojára, kde bude dostupné stiahnutie hry.

Hry zadarmo. Hry zadarmo na mobil. Najlepšie mobilné hry zadarmo na stiahnutie. Free hry na mobil
Ak hľadáte hry, ktoré si môžete bezplatne stiahnuť do svojho smartfónu odporúčame si prečítať tento článok – Najlepšie hry na mobil zadarmo na stiahnutie

Bonus na záver – free hry od Epic Games

Epic Games je herná spoločnosť, ktorá ponúka niekoľko bezplatných hier cez svoju platformu Epic Games Store.

Epic Games pravidelne ponúka rôzne hry zdarma, pričom ponuka sa mení zvyčajne každý štvrtok. Ak chcete získať bezplatné hry od Epic Games, môžete si ich stiahnuť prostredníctvom Epic Games Store na svojom počítači alebonotebooku. Stačí si vytvoriť účet na platforme Epic Games, inštalovať herného klienta a potom budete mať prístup k rôznym bezplatným hrám, ktoré ponúkajú.

Tip na článok: Najlepšie hry na pc zadarmo – top free hry na počítačSimilar Posts

One Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *